Лікарня
Лікарня 5 канал

На Донеччині готові розгорнути новий мобільний шпиталь для хворих на коронавірус – відео

Читайте по-русски
Приміщення облаштоване за європейськими стандартами

Новий мобільний шпиталь для хворих на коронавірус готові розгорнути у Слов'янську. Його розташують у будівлі обласної психіатричної лікарні. Споруда була пошкоджена на початку Російсько-української війни. Її відновили коштом міжнародних донорів.

Приміщення облаштоване за європейськими стандартами і в разі потреби туди завезуть необхідне обладнання. Поки що необхідності в роботі шпиталю немає, кажуть в обласному департаменті охорони здоров'я.

Там наголошують, що в лікарнях області пацієнтами з коронавірусом зайняті лише 40 відсотків ліжок.

"Перший поверх, де будуть розміщені хворі з тяжкими формами COVID-19, тут реанімація, апарати штучної вентиляції легенів. Другий поверх – середньої тяжкості", – говорить Юрій Смаль, директор Донецької обласної психіатричної лікарні.

"Всього планується 157 медичних працівників. Усі зараз працюють у лікувальних закладах Донецької області. Вони дали згоду, якщо така ситуація наступить, вони тимчасово будуть переведені для праці в цей шпиталь", – каже Михайло Миронюк, директор мобільного шпиталю.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я заявив, що в Україні готові розгорнути три мобільні шпиталі, зокрема, в Києві, Одесі та Краматорську. В останньому вирішили мобільний шпиталь не встановлювати, а зробити це в сусідньому Слов'янську.

Попередній матеріал
Безхатченки: чому люди втрачають дім і як їм допомогти – #Небайдужа
Наступний матеріал
Свято – в окопах: як 14-та механізована бригада відзначила 6-ту річницю заснування – репортаж
Loading...

Спалах коронавірусу у Слов'янську – влада посилила карантинні заходи

Скандал у Святогірській лаврі: як віряни дотримуються карантину напередодні поминальних днів

Поліція Донеччини відкрила три кримінальних провадження через порушення карантину на Великдень