Підкріплення для поліцейських Авдіївки
Підкріплення для поліцейських Авдіївки Facebook / Vyacheslav Abroskin

На Донеччині через загострення в АТО посилили заходи безпеки

Запроваджено, зокрема, обмеження переміщення осіб без документів, що посвідчують особу, з 22:00 до 5:00

Через загострення ситуації в зоні проведення АТО та через підвищення ризику проникнення диверсійно-розвідувальних груп на Донеччині запроваджено посилені заходи безпеки. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Так, Антитерористичний центр при Службі безпеки України, відповідно до Закону України "Про боротьбу з тероризмом", запровадив тимчасові обмеження на території області. Таким чином, з 23 березня 2017 року і до окремого розпорядження АТЦ введені посилені заходи безпеки, що передбачають:

1. Заборону переміщення зареєстрованої спортивної, мисливської вогнепальної зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями металевими снарядами несмертельної дії до району та в районі проведення АТО.

2. Обмеження руху транспортних засобів дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг і проходять поза межами встановлених пунктів пропуску, крім спеціалізованої сільськогосподарської техніки, що проводить польові роботи.

3. Посилення роботи патрульної охоронної служби та здійснення превентивної та профілактичної діяльності щодо недопущення правопорушень, недопущення перебування у районах проведення заходів іноземних громадян і осіб, які не мають відповідної реєстрації.

4. Забезпечення своєчасного реагування на заяви, повідомлення про злочини, інші правопорушення та події, а також проведення організаційних і практичних заходів щодо забезпечення публічної безпеки і порядку на вулицях, площах, у парках, скверах, на стадіонах, вокзалах, інших публічних місцях.

5. Оперативне  виявлення можливих причин, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень.

6. Заборону перебування в лісових масивах та лісосмугах, біля водоймищ (річок, ставків) у районах розташування вразливих у терористичному відношенні об’єктів, магістральних газогонів, хімічних підприємств, ТЕС, плотин, тощо (крім працівників лісового господарства та посадових осіб, задіяних в проведенні робіт з технічного обслуговування).

7. Обмеження переміщення осіб без документів, що посвідчують особу, з 22:00 до 05:00.

8. Заборону використання радіостанцій у транспортних засобах, крім установлених на транспорті спеціального призначення (або зареєстрованих у встановленому порядку).

9. Заборону проведення туристичних екскурсій і походів, рибальства громадянами України та іншими особами поза встановлених відповідно до законодавства таких місць.

10. Заборону здійснення будь-яких польотів безпілотних, легкомоторних літальних апаратів та проведення фото-, кіно- та відео- зйомок, а також відео, кіно- та фотозйомки військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, військової техніки, місцевості розташування військових підрозділів ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВСУ, СБУ, що включені до сил та засобів АТО та об'єктів.

У МВС додали, що вказані обмеження стосуються усіх громадян України, крім військовослужбовців і працівників правоохоронних органів у складі підрозділів, залучених до сил та засобів АТО.

Нагадаємо, на Донецькому напрямку ворог провів 5-годинний обстріл з важкого озброєння. Так, за даними штабу АТО, головною ціллю бойовиків ворога залишається Авдіївка та сусідні райони. Ворог тут обстрілював українські позиції з легкого озброєння, а після обіду розпочав обстріли з використанням мінометів різного калібру. Найпотужніший з них тривав більше 5 годин.

Як повідомляв 5.UA, 20 березня 2017 року Президент України Петро Порошенко заявив, що небезпека російської агресії зберігається по всій лінії кордону з РФ.

Попередній матеріал
Порошенко доручив КМДА допомогти постраждалим внаслідок пожежі на військових складах у Балаклії
Наступний матеріал
Організатори "Євробачення-2017" пропонують учасниці від РФ Самойловій безпрецендетний варіант участі в конкурсі
Loading...

"Будинок пенсіонерки вигорів вщент": поліція кваліфікувала обстріл Авдіївки як теракт

У Луганській області зникли троє чоловіків: в поліції припускають, що їх могли викрасти терористи

"Не можемо дозволити собі таку розкіш": Поліція заборонила ввезення зброї у Донецьку область