псевдопротест під будинком Порошенка
псевдопротест під будинком Порошенка 5 канал

Тітушки досі залишаються під будинком Порошенка: як минула ніч та що говорить лідер "ЄС"

Читайте по-русски
Акція під будинком п'ятого президента триває вже добу

До півсотні невідомих молодиків досі залишається неподалік будинку Петра Порошенка у Козині на Київщині. Не розходяться звідти і ветерани війни на Сході. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Людмила Павленко.

Акція під будинком п'ятого президента триває вже добу. Ближче до опівночі люди почали розходитися. До пів сотні ветеранів перебували у Козині усю ніч. За сто метрів від них розмістилися молодики та розпалили багаття. Час від часу вони проходи повз ветеранів та свистіли. В цілому ніч минула спокійно. 

Поряд поблизу будинку Порошенка пильнувало з десяток охоронців. Відомо, що учасників псевдоакції декілька разів змінювали. Через інформацію поширену в інтернеті нам вдалося дізнатися, що молодикам за участю у так званому мітингу платили від 600 до 1000 гривень. 

Кореспондентам вдалося поспілкуватися із молодиками, але на контакт вони ішли не охоче. 

"Зустріч випускників відмічаємо", – сказав один із псевдоактивістів. 

Також події прокоментував депутат "ЄС" в Київраді Олександр Погребиський.

"Вже пішла друга доба, як ми тут знаходимося. З вчорашнього дня заявлена у "Братів по зброї" (ГО ветеранів – ред.) своя акція тут – вона називається "Ні проплаченим мітингам". Ніч пройшла більш–менш спокійно. Ми створили імпровізований блокпост з автотранспорту", – розповів Погребиський.

Також на події, які сталися відреагував і Петро Порошенко. Надвечір він прибув до будинку та заявив, що сьогодні ми побачили російськомовних "тітушок", які за гроші готові продати України. 

"Ми сьогодні побачили, що російськомовні «тітушки» за гроші готові продати Україну. Цим брудним сценарієм, зробленим за гроші, вкрадені у платників податків, вони намагаються відволікти увагу, щоб уникнути відповідальності. Дякую ветеранам та активістам, які не дали цьому відбутися. Ви усі великі молодці! Офісу президента я хочу сказати: ви за це будете нести відповідальність. Будете відповідати за бездіяльність правоохоронних органів, за те, що Офіс президента роздає накази про купівлю "тітушок", посилає їх сюди, паплюжачи Україну. "Володимире Олександровичу, ми вас точно не боїмося, а от ви – боїтеся нас!", – сказав Порошенко. 

Нагадаємо, у мереді оприлюднили кадри, як тітушки провокують ветеранів АТО. Псевдомітингарі, які приїхали під будинок п'ятого президента за гроші, намагалися прорвати кордон поліції та були агресивно налаштовані.

Як повідомляв 5.UA, під будинком п'ятого президента Петра Порошенка, куди сьогодні знову привезли організованих "тітушок", сталися сутички.

Нагадаємо, у селище Козин знову привезли організованих "тітушок", яких намагаються видати за "обурену громадськість".

Також, "Європейська солідарність" звернулася до дитячої омбудсменки Дарини Герасимчук з вимогою негайно виїxати в Козин, куди привезли "тітушок" під будинок п'ятого президента Петра Порошенка. Геращенко зазначила, що до проплаченого мітингу залучили неповнолітніх. 

Попередній матеріал
Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ – відео
Наступний матеріал
Божественна літургія з Патріаршого собору УГКЦ – відео
Loading...

У мережі з'явилися кадри, як тітушки провокують ветеранів АТО під будинком Порошенка

"ЄС" звернулася до дитячої омбудсменки щодо участі неповнолітніх у мітингах під будинком Порошенка – Геращенко

Організатор "тітушок" Крисін отримав ще 8 років позбавлення волі

Написів "Зеля x*йло!" ставатиме все більше і народ провокаторами не зупинити – Вовнянко

Дніпряни не дозволили завезеним "тітушкам" зірвати Kulish Fest

Ветерани просять допомогти ідентифікувати "тітушок", які напали на Порошенка під час Маршу патріотів