Мітинг ОПЗЖ у Маріуполі
Мітинг ОПЗЖ у Маріуполі glavred.info

Мітинг проти будівництва приватного вишу в Маріуполі виявився акцією ОПЗЖ – журналіст

Читайте по-русски
Розповлюджена на мітингу інформація щодо будівництва не відповідає дійсності, наголошують ЗМІ

У Маріуполі в неділю, 28 березня, відбувся мітинг під політичними прапорами партії "Опозиційна платформа – за життя" проти будівництва інноваційного університету "Метінвест Політехніка", про це повідомляє видання "Главред".

За даними ЗМІ, в мітингу взяло участь близько 100 осіб, більшість яких – люди похилого віку.

Мітинг ОПЗЖ у Маріуполі
Мітинг ОПЗЖ у Маріуполіglavred.info

Журналіст Олег Макаров опублікував світлини, на яких видно встановлений намет із політичною символікою ОПЗЖ, біля якого відбувався збір підписів у перехожих за заборону будівництва університету. Втім, як зазначає сам автор, збирачі підписів оперували не до кінця достовірною і перевіреною інформацією.

Мітинг ОПЗЖ у Маріуполі
Мітинг ОПЗЖ у Маріуполіglavred.info

Як відомо з відкритих джерел, університет "Метінвест Політехніка" планують побудувати за приватні кошти міжнародної гірничо-металургійної групи "Метінвест" – в той же час виступаючі на мітингу повідомляли маріупольцям, що навчальний заклад нібито буде побудовано за державний кошт, пише журналіст.

Мітинг ОПЗЖ у Маріуполі
Мітинг ОПЗЖ у Маріуполіglavred.info

Також він повідомляє, що деякі виступаючі розповідали перехожим, що замість університету "Метінвест Політехніка" його інвестори планують побудувати готель при казино. Журналіст наголошує, що розповлюджена на мітингу інформація абсолютно не відповідає дійсності.

Мітинг ОПЗЖ у Маріуполі
Мітинг ОПЗЖ у Маріуполіglavred.info

Як зазначає видання з посиланням на інвесторів, університет планують розмістити на краю Міського саду, на місці покинутого кінотеатру – ділянку 0,4421 га віддали на розробку проєкту із землеустрою.

Мітинг ОПЗЖ у Маріуполі
Мітинг ОПЗЖ у Маріуполіglavred.info

Журналіст показав, як виглядає занедбаний кінотеатр в Міському саду Маріуполя. І додав, що на місці занедбаної будівлі інвестори спільно з нідерландським архітектором японського походження Хірокі Мацуура пропонують побудувати сучасний політехнічний університет.

"Крім університету, планують трансформувати і спорткомплекс "Азовець", розташований через дорогу. В ході реновації там повинні з'явитися два поля, три спортивних майданчики для різних видів активності, майданчик для воркаута і бігова доріжка. Також там розміститься гуртожиток для студентів політехніки", – йдеться у матеріалі.

Метінвест Політехніка
Метінвест Політехнікаmetinvestholding.com

Як відомо, навчальний заклад готуватиме фахівців з матеріалознавства, металургії, комп'ютерних наук, автоматизації виробничих процесів, економіки, екології, хімічних технологій та інженерії, архітектури і цивільної інженерії, охорони праці та гірничої справи.

IT-інфраструктуру "Метінвест Політехніки" розробляє Microsoft. Компанія вже підтримала створення системи онлайн–навчання за програмами підвищення кваліфікації. Університет також отримав доступ до навчальних курсів від провідних університетів світу на платформі Coursera.

У компанії "Метінвест" анонсували, що вже в 2022–му буде відкрито новий кампус, побудований зі скла і сталі. У будівлі буде 12 поверхів. Архітектор проєкту, голландсько–японський архітектор Хірокі Мацуура, крім головної будівлі вишу, також розробив проєкт реконструкції самого Міського саду.

Попередній матеріал
До кінця року Pfizer планує випустити 2,5 млрд доз вакцини від COVID-19
Наступний матеріал
Світовий банк підвищив прогноз зростання ВВП України
Теги:
Loading...