КПП
КПП 24tv.ua

Міський голова Умані хоче облаштувати КПП на в'їзді в місто

Читайте по-русски
Наразі місцева влада не має повноважень самостійно створювати контрольно-пропускні пункти

Міський голова Умані Оександр Цебрій заявив, що Київ має дозволити місцевій владі самостійно контролювати в'їзд людей шляхом створення контрольно-пропускних пунктів. Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Як зазначив міський голова, КПП діяли під час жорсткого карантину – на початку пандемії. Зараз Черкаська область перебуває в "зеленій" зоні, а місцева влада не має повноважень самостійно створювати контрольно-пропускні пункти.

"Але ми звернулися до центральної влади, депутати підписали відповідне звернення з тим, щоб нам повернули таку можливість. Я взагалі виступав за те, щоб органам місцевого самоврядування було надано можливість посилювати або послаблювати карантинні заходи, бо ніхто, крім влади на місцях, не може швидко орієнтуватися, що потрібно тому чи іншому місту", – сказав міський голова.

Також Цебрій зазначив, що хоче тестувати на коронавірус тих паломників, яким уже вдалося потрапити до Умані. Це, на його думку, було б "правильно і логічно". За його словами, тестування має організовувати комісія, в яку входитимуть представники муніципалітету, лікарів та поліції.

Цебрій наголосив, що не схвалює дії місцевих жителів, які минулого вечора не пропускали паломників до Умані.

Нагадаємо, раніше міський голова Умані в разі масового приїзду хасидів пообіцяв заблокувати в'їзди до міста.

Попередній матеріал
Туризм зі шлейфом COVID-19: Туніс закрив кордони для українців
Наступний матеріал
Німеччина через отруєння Навального готова ввести санкції проти Росії
Loading...