Дезинфекція
Дезинфекція Shutterstock

Міська влада Дніпра зробила все, щоб інфекційна безпека на 425 виборчих дільницях міста була дотримана

Читайте по-русски
Для голосування 25 жовтня дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00

23 жовтня відбувся черговий прес-тур щодо перевірки готовності дільничних виборчих комісій до проведення місцевих виборів в умовах карантину. Цього разу відвідали 8 дільниць, розташованих у трьох навчальних закладах міста.

"Відповідно до рішення ЦВК, у нас створено дві виборчі дільниці. Щоб забезпечити їхню роботу, ми зробили все необхідне. Зокрема встановили кабіни для голосування, одна з яких призначається для людей із підвищеною температурою, поставили столи, нанесли розмітку безпечного дистанціювання тощо. Також під час виборів тут працюватимуть електрики, сантехніки та прибиральники, щоб створювати належні умови праці для членів виборчої комісії", – сказав директор Дніпровського індустріального коледжу Віктор Лагун.

Членкиня виборчої комісії дільниці №121394 Ольга Терлецька доповіла: "Нас забезпечили достатньою кількістю санітайзерів, є безконтактний термометр, за допомогою якого на вході проводитиметься скринінг відвідувачів. Також ми будемо надавати маски людям, що прийдуть без своєї власної. Для виборців, в яких буде визначено підвищену температуру, облаштовано кабінку та окрему скриньку для голосування. Всі члени комісії перебуватимуть у приміщені в масках та рукавичках".

Одразу три дільниці базуються у НВК №106: №121424, №121425, №121426. Усі вони у повному обсязі забезпечені необхідними спецзасобами та інформаційними матеріалами для того, щоб вибори пройшли з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

"У нашій школі працюватимуть три дільниці. Щоб виконати всі карантинні вимоги, ми найперше створили розмежування між дільницями, щоб уникнути великого скупчення людей. На кожну дільницю є окремий вхід. По школі всюди є розмітки безпечного дистанціювання, на входах розміщено інформацію про те, як поводитись під час голосування в умовах карантину. Крім того, наші технічні працівники проводитимуть вологе прибирання приміщень та обробку поверхонь, а також провітрювання", – зазначила директорка НВК № 106 Інна Палєєва.

Юлія Костенко, голова виборчої комісії дільниці №121424, висловила сподівання стосовно відповідального ставлення людей до виборчого процесу в умовах карантину: "Нас повністю забезпечили дезінфікувальними засобами та засобами індивідуального захисту. Всюди розвішені інформаційні плакати. На вході проводитиметься температурний скринінг. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, щоб вибори відбулися безпечно. У той же час ми сподіваємося на відповідальність людей та дотримання ними правил карантину".

Більш ніж 6 тисяч виборців, згідно зі списками, мають відвідати дільниці №121081, №121082, №121083. Їх розташовано у НВК № 131.

"У нашому закладі освіти створені належні умови, щоб місцеві вибори відбулися з дотриманням протиепідеміологічних заходів. Виборчі комісії отримали всі необхідні технічні прилади, а також засоби індивідуального захисту та засоби дезінфекції. По школі нанесено розмітки для дотримання соціальної дистанції, є покажчики руху територією виборчої дільниці. Температурний скринінг обов’язково буде проведено для всіх. Також встановлені спеціальні урни для використаних засобів індивідуального захисту. Після завершення виборчого процесу в закладі проведуть дезінфекцію", – сказала заступниця директора НВК №131 Анжела Сільванович.

Ніла Шакая, секретар виборчої комісії дільниці №121083, запевнила: "У день виборів кожен член комісії стежитиме водночас і за тим, щоб люди у великій кількості не заходили на виборчу дільницю, обробляли руки та були у масках. Ми всі за те, щоб убезпечити одне одного від розповсюдження вірусу".

Міська влада Дніпра зробила все, щоб інфекційна безпека була дотримана на всіх 425 виборчих дільницях міста. Для голосування 25 жовтня дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00. Голосуйте безпечно та відповідально.

Попередній матеріал
"Шалена девальвація довіри": "слуги" отримають на місцевих виборах не більше ніж 17% – експертка
Наступний матеріал
Аваков на безпековому форумі: "Ніхто не матиме преференцій у проведенні опитувань у день виборів"
Loading...