Медичний кисень
Медичний кисень obozrevatel.com

Меткомбінат імені Ілліча передав лікарням Маріуполя десятки тонн кисню

  Читайте по-русски
  Що більше мутованих штамів коронавірусу – тим більше потреба у кисневій терапії

  Маріупольський меткомбінат імені Ілліча протягом 12-25 квітня відвантажив до лікарень Маріуполя майже 75 тонн рідкого та понад 12 тис. куб. м газоподібного кисню, що нині є вкрай необхідним для лікування хворих на COVID-19.

  Як передає "УНІАН" із посиланням на прес-службу "Метінвесту", велика частина поставленого кисню була розподілена саме між медичними установами, що надають допомогу ковід-хворим.

  Так, в міську лікарню №1 відвантажили 756 куб. м газоподібного і майже 2 тонни рідкого кисню, в лікарню №4 – понад 6 тис куб. м газоподібного і 36,4 тонни рідкого, лікарню №9 – 486 куб. м газоподібного і 36 тонн рідкого, у лікарні швидкої меддопомоги передали 3,6 тисячі куб. м газу.

  Що більше розповсюджуються мутовані штами коронавірусу – тим більше інфікованих потребують госпіталізації та кисневої терапії.

  "Група "Метінвест" спільно з "Фондом Ріната Ахметова" роблять все можливе, аби допомогти лікарям рятувати життя хворих на COVID-19 – обладнують лікарні новими кисневими точками, поставляють реанімаційне та діагностичне обладнання, системно забезпечують медустанови життєво необхідним киснем в повному обсязі", – наголосила в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Олена Кондалова.

  Загалом за 2020 рік група "Метінвест" спільно з "Фондом Ріната Ахметова" передали маріупольським лікарням 206 тис. куб. м кисню на 11,5 млн грн, у тому числі 183 тис. куб. м газу було поставлено у відділення для лікування хворих на коронавірус. А від початку пандемії інвестиції групи у кисневу інфраструктуру медустанов в Маріуполі склали понад 72 млн грн – це майже 700 лікарняних ліжок з прямою подачею кисню.

  Попередній матеріал
  Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу
  Наступний матеріал
  Україна отримає $90 млн кредиту від МБРР на закупівлі вакцин проти COVID-19
  Теги:
  Loading...