.
. Метінвест

"Метінвест" придбав для будинків своїх робітників лічильники, які допомагають економити електроенергію – джерело

Читайте по-русски
Вже є перші коментарі працівників, які випробували нові прибори на практиці

Група Метінвест придбала для працівників "Азовсталі" 2149 енергоефективних наборів, про це повідомляє "Обозреватель".

Зазначається, що тепер співробітники підприємства у себе вдома зможуть заощадити до 50% витрат по оплаті електропостачання і газу. На підприємств кажуть, що до складу наборів входять двозонний лічильник з послугою установки "під ключ", "розумна" розетка і 4 LED-лампи. Закуплене обладнання розподілили серед співробітників, а енергетики вже монтують економні лічильники в будинках робітників "Азовсталі", пише видання.

.
.Метінвест

Зазначається, що закупівля енергоефективних наборів – це чергова ініціатива "Метінвест" в рамках проєкту "Індивідуальний соцпакет", який стартував ще 2014–го. Він передбачає, що працівники підприємств Групи Метінвест можуть самі визначати блага і пільги, в яких зацікавлені найбільше.

"Ми багато зусиль докладаємо для підвищення енергоефективності нашого підприємства. Цьому сприяє розвиток культури енергозбереження в колективі. Тому не дивно, що понад дві тисячі працівників з усіх можливих варіантів соцпакета вибрали саме енергоефективні набори. Коли людина дотримується енергозберігаючих правил на роботі, то і в побуті він буде більш бережливим. і навпаки: коли працівник на власному прикладі будинку переконається в ефективності енергозберігаючих звичок, то, швидше за все, буде застосовувати їх і на благо підприємства ", – зазначив генеральний директор" Азовсталі "Енвер Цкітішвілі.

.
.Метінвест

Оскільки установка наборів в розпалі, з'явилися перші коментарі працівників, які випробували нові лічильники на практиці. Як пише видання, працівники запевняють: завдяки двозонним лічильників витрати на електрику справді можна скоротити на 50%.

"Ця економія буде тривати роками – а це тисячі заощаджених гривень, які можна використовувати на благо своєї родини. Корисний подарунок від підприємства", – говорить майстер ПрАТ "МК" Азовсталь "Едуард Гнєдаш.

Найближчим часом, як повідомляє "Обозреватель", отримають енергоефективні набори і співробітники меткомбінату ім. Ілліча і Маріупольського ремонтно-механічного заводу.

Попередній матеріал
Шмигаль пояснив сенс карантину вихідного дня і назвав його альтернативою локдауну
Наступний матеріал
Відтепер лише рублі: бойовики остаточно виводять гривню з обігу в ОРДО
Теги:
Loading...