Опалення
Опалення ye.ua

Мешканці Краматорська лишилися без опалення – подробиці

Місцева влада запевняє: робитиме все залежне, аби владнати ситуацію якнайшвидше

У Краматорську, що на Донеччині, призупинили процес запуску теплопостачання. Про таке повідомили у прес-службі Краматорської міської ради.

Як з'ясувалося, причиною цього стала відсутність газу.

"Теплопостачальні підприємства не можуть подати тепло в оселі жителів Краматорська через відсутність газу", – зазначено у повідомленні.

Водночас у міськраді кажуть, що опалювальний сезон розпочали згідно з графіками 16 жовтня. Тепловиробничі та теплопостачальні підприємства запустили обладнання у встановлений строк. Протягом тижня 417 краматорських багатоповерхівок отримали теплоносій.

Однак підприємствам-постачальникам тепла довелося призупинити процес запуску систем через "заборону" на використання блакитного палива. Так, існує договір з НАК "Нафтогаз України", однак підтверджених лімітів по декадах на використання газу у місцевих газопостачальників досі немає.

"Я розумію, що ситуація із газом доволі непроста, але ми зробимо все від нас залежне, щоб вона вирішилася якнайшвидше", – зауважив міський голова Андрій Панков.

Наразі теплопостачальні підприємства ліквідують аварійні ситуації, що склалися на тепломережах. А тепло лише в тих закладах міста, що обладнані автономним опаленням.

Попередній матеріал
Не звільняє "євробляхерів" від митних законів: у ДФС пояснили постанову Верховного Суду
Наступний матеріал
Tesla не на першому місці: які електрокари українці купують найбільше – інфографіка
Loading...