5 канал

Медики про стан постраждалих у харківському ДТП: дві сестри в комі

Щодо решти чотирьох пацієнтів інформація більш оптимістична

На лікарняних ліжках і досі залишаються шестеро постраждалих внаслідок смертельної ДТП, яка сталась напередодні в Харкові. Двоє з них у вкрай тяжкому стані. З медиками спілкувалась кореспондент "5 каналу" Світлана Дашкевич. 

У найтяжчому стані нині двоє пацієнтів, їх медики ввели у стан штучної медикаментозної коми. Це дві сестри, їм 25 і 27 років. Вони мають пошкодження голови, грудної клітини, численні переломи та пошкодження внутрішніх органів. Вночі вони перенесли складні операції, прогнозів лікарі давати поки не беруться.

Щодо решти чотирьох пацієнтів інформація більш оптимістична. Одна з постраждалих – вагітна жінка, яка отримала забиття. Вона знаходиться в обласній клінічній лікарні, її стан у медиків не викликає занепокоєння. Його характеризують як неважкий. У такому ж стані разом з нею до шпиталю надійшов її чоловік. Ще двоє пацієнтів у лікарні в стані середньої важкості. Вони перебувають у звичайних палатах, відходять від операцій.

Міська влада заявила, що готова додати будь-яку допомогу родичам загиблих та постраждалим. Та, за словами медиків, нині ці люди забезпечені усім необхідним.

Під Харковом Ford виїхав на зустрічну і протаранив одразу три авто: 11 постраждалих – фоторепортаж

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Історичне рішення": Верховна Рада проголосувала за медичну реформу – відео
Наступний матеріал
ДТП у Харкові: З'явилося нове моторошне відео моменту зіткнення (18+)
Loading...