Маріупольський морпорт
Маріупольський морпорт don-news.net

Маріупольський морпорт збільшить вантажообіг з італійським Porto Nogaro більш як удвічі

  Планується розширення номенклатури вантажів, обмін технологіями перевалки вантажів і впровадження комплексного екологічного моніторингу в Маріупольському порту

  Маріупольський морський торговельний порт та італійський порт Nogaro (Сан-Джорджо-ді-Ногаро, Італія) підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає, зокрема, розширення номенклатури вантажів. Про таке повідомляє прес-служба АМПУ. 

  "Вантажообіг між Маріупольським портом та італійським Порто Ногаро (Porto Nogaro) до кінця 2019 року зросте більш ніж у 2 рази – до близько 500 тис. тонн", – зазначив начальник Маріупольської філії ДП "Адміністрація морських портів України" Ігор Барський.

  Також в Антимонопольному комітеті повідомили, що у планах портів не тільки розширення номенклатури вантажів, а й обмін технологіями перевалки вантажів і впровадження комплексного екологічного моніторингу в Маріупольському морському порту.

  "Ми налаштовані на розширення номенклатури вантажів і готові обробляти імпортний вантажопотік, коли вантажовідправники Італії включать Маріупольський порт у свій ланцюжок постачання вантажів", – процитувала прес-служба І. Барського.

  Меморандум чинний два роки, після чого буде автоматично пролонгуватися щорічно.

  Нагадаємо, в жовтні 2018 року АМПУ зафіксувала забруднення акваторій Маріупольського (нафтопродуктами) і Херсонського (хімічними речовинами) морських портів, в серпні – акваторії Миколаївського морпорту (стічними водами).

  Довідково: Porto Nogaro – річковий порт регіонального масштабу. Розташований він у Сан-Джорджо-ді-Ногаро, у 10 км від порту в Адріатичному морі на півночі Італії. Глибина – 7,5 метрів. Обслуговує порт судна вантажопідйомністю до 16 тис. тонн. Спеціалізується на перевалці металургійної продукції, сипучих і рідких вантажів, машин і рослин.

  Попередній матеріал
  В європейських країнах до екоподатку затосовують практику батога і пряника – експерт
  Наступний матеріал
  У Києві провели пам'ятний молебень за загиблими учасниками Революції Гідності
  Теги:
  Loading...