.
. 5 канал

Маріуполь готується до третьої хвилі пандемії

Читайте по-русски
Металурги переконані, що стримати поширення пандемії можливо лише спільними зусиллями бізнесу та влади

Маріуполь збільшить кількість ліжок підключених до кисню – з поточних 700 (що повністю забезпечує потреби на сьогодні) до 1000 точок. Такі заходи один з центрів вітчизняної промисловості планує провести в рамках підготовчих заходів до можливої 3-ї хвилі пандемії. Про це повідомляє "5 канал".

Зокрема у 9-й міській лікарні кількість таких зросте майже вдвічі.

Очільник закладу Олександр Железняк констатує: "На 10 лютого ми вийдемо на 202 точки централізованої подачі кисню! І плюс 94 кисневих концентратори. Тобто на 276 ліжок у нас 3 сотні точок подачі кисню". У більшості медзакладів України про це можна лише мріяти, зазначає директор лікарні.

Фінансування цих проєктів у чотирьох лікарнях міста взяла на себе Група Метінвест, яка є найбільшим інвестором регіону. Лише у забезпечення медичних закладів киснем – вона виділила понад 70 мільйонів гривень.

Генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков, зазначає: охорона здоров'я залишається у центрі уваги групи в соціальних договорах з містами, де розташовані виробництва. І одним із головних фокусів – є Маріуполь.

У Групі Метінвест переконані: стримати поширення пандемії і забезпечити якісне лікування хворих – можливо лише спільними зусиллями бізнесу та влади. Саме тому, загалом на боротьбу із Ковід – підприємства компанії уже спрямували більше 300 мільйонів гривень.

Попередній матеріал
Досвід Маріуполя: кисень дозволяє врятувати 93% пацієнтів з COVID-19
Наступний матеріал
В Україні навесні можуть здорожчати зернові й хліб – які ще продукти відповідно зростуть у ціні
Теги:
Loading...