Коронавірус, COVID-19
Коронавірус, COVID-19 Shutterstock

Майже "червона" зона: в одній з областей України рівень COVID-госпіталізацій перевищив 50%

Читайте по-русски
Нині два регіони на карті МОЗ пофарбовані в помаранчевий колір

МОЗ України оновило дані епідеміологічної ситуації за регіонами. За даними відомства, на ранок 17 січня "помаранчевому" рівню відповідають дві області, в одній із яких ситуація з COVID-19 погіршується. Про це пише УНІАН.

Як повідомляється, тривалий час "помаранчевими" залишаються Сумщина та Івано-Франківщина. Втім в останній епідеміологічні показники погіршилися: перевищений показник динаміки рівня COVID-госпіталізацій – 54,3% – при нормі не більше як 50%.

.
.МОЗ

Також, за даними Міністерства, в обох "помаранчевих" областях зростає коефіцієнт виявлення випадків інфікування: у Сумській області 26,9%, а в Івано-Франківській – 29,2%. При цьому допустимою нормою вважається максимум 20%.

Решта регіонів України відповідає "жовтій" зоні карантину.

Карантинні обмеження за кольоровими зонами
Карантинні обмеження за кольоровими зонамиМОЗ

Як пояснюється, "помаранчевий" рівень епіднебезпеки не передбачає додаткових обмежень, а лише сигналізує, що регіон наближається до "червоної" зони. У "помаранчевій" зоні місцева влада може самостійно вводити додаткові обмеження.

Карантинні обмеження за кольоровими зонами
Карантинні обмеження за кольоровими зонамиМОЗ

Нагадаємо, науковці знайшли в людини ген, який уберігає від важкого перебігу COVID-19. Водночас коронавірус постійно мутує. Так, на Кіпрі виявили новий варіант коронавірусу, який є гібридом "Дельти" та "Омікрону".

Також 5.ua повідомляв, що міський голова Києва та очільник КМДА Віталій Кличко вдруге захворів на коронавірус. Втім політик зазначив, що він вакцинований, а тому сподівається, що хвороба протікатиме легко.

Попередній матеріал
У Міноборони анонсували зміни у військовому обліку жінок
Наступний матеріал
"У них немає нічого, вони – зрадники, які відвертають увагу від власної катастрофи" – Порошенко
Loading...