Скріншот відео

Майданчик рівних можливостей: у Дніпрі відкрили перший в Україні інклюзивний парк для дітей

Перший тиждень у парку працюватимуть волонтери, які пояснюватимуть, як користуватися обладнанням та стежитимуть за безпекою відвідувачів

Перший в Україні інклюзивний парк відкрили в Дніпрі. Там усе прилаштовано для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Гойдалки – для дітей на візках, тактильна плитка – для людей з вадами зору, ігрові елементи – антивандальні, щоб дітлахи не боялися щось зламати. Гасло парку – майданчик рівних можливостей, де можуть гратися всі діти без винятку.

"Парк дуже цікавий, є бажання розглядати його. Дуже зручно, все підлаштовано під нас, під таких як ми", – зазначив відвідувач майданчика Микита Міщенко.

Перший тиждень у парку працюватимуть волонтери, які пояснюватимуть, як користуватися обладнанням та стежитимуть за безпекою дітей.

"У нашій родині виховується дитина з аутизмом. Найголовніше – соціалізація нашого суспільства до них (дітей з інвалідністю – 5.UA), тому що наші діти не дуже готові спілкуватися з такими дітьми", – пояснила мати дитини з інвалідністю Юлія Педенко.

Інклюзивний парк – це спільний проект Дніпропетровської обласної адміністрації та Благодійного Фонду Порошенка. Будували його менше як рік, а облаштування коштувало близько 20 млн грн.

"Сподіваюсь, що в близькому майбутньому такі сучасні парки відкриються в інших областях України, тому що час інклюзії настав", – наголосила дружина Президента України Марина Порошенко.

Попередній матеріал
"Хай Мордор бачить, що нам не байдуже": біля посольства РФ влаштували театралізовану акцію
Наступний матеріал
Так і не вийшов із коми: на Сумщині попрощалися з 20-річним бійцем Русланом Багликом
Loading...

У Запоріжжі мати продавала сина з інвалідністю в трудове рабство

Повечеряли: на Дніпропетровщині шестеро людей потрапили в лікарню через отруєння грибами

У гості до земляків: діти поранених та загиблих АТОвців вирушили на відпочинок до Данії

На Дніпропетровщині від удару струмом загинула шестирічна дитина

Ігровий майданчик та дитячі ліжечка: в колонії на Дніпропетровщині створили умови для мам з немовлятами

"Інша техніка, кращий результат": у Дніпрі важкохворих дітей оперуватимуть хірурги з Ізраїлю та США