Лиманські школярі спекли для для захисників Луганщини понад 1 тис. млинців
Лиманські школярі спекли для для захисників Луганщини понад 1 тис. млинців 5 канал

Лиманські школярі спекли для захисників Луганщини понад 1 тис. млинців

Пригостили захисників Станиці Луганської та зенітників, що дислокуються у їхньому селі

У лиманській школі готуються до Масниці. Яна з подругами в їдальні печуть млинці: "5 яєць, потом олія, сіль, цукор і мука. І замішати, поки не стане однорідна консистенція". Микита з друзями їх загортають: "Я вперше загортаю млин. Це не дуже важко. Я тренувався вдома, а зараз практикуюсь".

Загалом для захисників Луганщини наготували понад тисячу млинців. Пригостили й зенітників, які дислокуються в селі. "Це і подаруночок, і хотілося їх порадувати. Адже вони приїхали здалеку. І у них немає поряд своєї сім'ї, своїх дітей, і щоб вони відчули це тепло", – пояснює школярка Ангеліна.

До того влаштували святкову програму. Армійці гостинцям тішаться. Зізнаються, що родинного тепла чи не найбільше бракує на передовій.

"Завжди приємно, бо знаходишся взагалі далеко від дому. Сам маю двох діток. Завжди приємно, коли приходить місцеве населення, вітає. Це зігріває душу, дає нам сенс і розуміння чому ми тут находимося. Що ми тут робимо і для чого ми тут взагалі", – наголошує військовослужбовець Дмитро.

У Лимані зенітники дислокуються вже рік. Протягом усього часу постійно опікуються школярами: організували кілька поїздок в західні області України і до Польщі. Подарували учнівській бібліотеці понад тисячу книжок. Свою місію серед населення називають "лагідною українізацією".

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, 5 канал

Дивіться також фотогалерею:

Без "аватарів", але з ялинкою: як виглядає Новий рік на віддаленому "опорнику" ЗСУ – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Солідарна із Тимком: львівська бабачиха Маруся пророкує ранню весну
Наступний матеріал
Труханов має тісні зв'язки з кримінальним світом - "Центр протидії корупції"
Loading...