'Лабіринт можливостей' в Одесі

"Лабіринт можливостей": в Одесі перевірили, в кого найбільше шансів стати "живим товаром"

Волонтери з'ясовували – чи знають люди, як не стати жертвою умовного роботодавця, і що для цього треба робити

В Одесі до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми влаштували акцію "Лабіринт можливостей". Щоб дізнатися, хто ж може стати "живим товаром", організатори звели картонний лабіринт, і кожен, хто його проходив, мав відповісти на запитання.

Анкетування проводили волонтери. З-поміж іншого, вони з'ясовували, чи знають люди, як не стати жертвою умовного роботодавця, і що для цього треба робити. Хто вдало відповів на запитання у лабіринті, отримали символічні подарунки – повітряні кульки та браслети. За підсумками анкетування, волонтери констатували, що найбільш вразливими до різного виду шахрайства є люди похилого віку.

"Це було легко, тому що майже всю дорогу питали, чи віддам я свій паспорт, чи підпишу я договір про роботу, написаний англійською. Якщо трошки думати – можна попасти в рабство", – впевнена учасниця акції Ірина Кравцова.

"Минулого року наша організація і Департамент соціальної політики виявили 49 осіб, які постраждали. Але це крапля в морі. Мета головна – проінформувати одеситів про можливі ризики, з якими вони можуть зіткнутися при виїзді за кордон для працевлаштування або просто відпочинку", – зазначила організатор акції Тетяна Семікоп.

Ні торгівлі людьми: У Києві відбулася масштабна акція Walk for Freedom – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
П'яним збив жінку на смерть: депутату Петрушці обрали запобіжний захід
Наступний матеріал
Човни майстрували власноруч: в Ужгороді провели традиційну річкову регату