Ольга Айвазовська
Ольга Айвазовська 5 канал

"Краще синиця в руках": чому українці голосують за чинних міських голів – Айвазовська

Читайте по-русски
Експертка розповіла, які ментальні особливості українців дозволили міським головам переобратися у багатьох регіонах країни

При виборі кандидата на місцевих виборах українці більше опиралися на фактично виконану роботу чинного очільника, ніж на перспективи, які може дати хтось із нових кандидатів. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала координаторка ГМ "Опора" Ольга Айвазовська.

За її словами, ментальна особливість "краще синиця в руках, ніж журавель у небі", добре працює на місцевих виборах.

"Тому ми бачимо управлінців, які показали на практиці свої можливості за останні 5 років, десь добре, десь погано, але виборці продовжити їхню каденцію", – розповідає Айвазовська.

Як приклад експертка навела Черкаси: "Я добре знаю місцеву ситуацію, і частково ментальність. Я сама з Черкащини", – наголошує Айвазовська.

Вона зазначила, що Євпак як політичний лідер місцевого рівня зараз має можливість розвиватися далі, щоб обійняти цю посаду на наступних місцевих виборах. Але дуже консервативний виборець у місті наразі зважає, насамперед, на фактичні результати управління попередньої каденції.

"Наприклад, відремонтований бульвар у центрі міста, який йде через всю центральну частину. Досить налагоджена робота з озелененням чи прибиранням прибережної зони. Водночас немає розуміння, як місто має розвиватися в далекій перспективі", – розповіла Айвазовська.

Нагадаємо, у Черкасах Анатолій Бондаренко, чинний міський голова, який йшов від "Пропозиції", набирає 54,25%, тоді як його опонент з "Голосу" отримує 45,75%. Про це свідчить дані з опитування Librety Report.

Попередній матеріал
Брифінг керівників штабу "ЄС" за підсумками місцевих виборів
Наступний матеріал
В аеропорту Шанхаю у двох людей виявили коронавірус: почалася паніка і тиснява – відео
Loading...