Медики розповіли про стан потерпілих під час пожежі в Одесі
Медики розповіли про стан потерпілих під час пожежі в Одесі 5 канал

Кіптява була навіть у роті та носі: медики розповіли про стан потерпілих під час пожежі в Одесі – відео

Читайте по-русски
Внаслідок інциденту 8 осіб загинуло, ще 10 були госпіталізовані

Шестеро постраждалих під час пожежі в одеському готелі "Токіо Стар" перебувають у реанімації. Нині вони перебувають у реанімації опікового центру 10 лікарні міста. Їхній стан медики оцінюють як важкий.  Про це повідомив завідувач опікового відділення лікарні цієї лікарні Олександр Ставратій, пише "5 канал".

До цієї лікарні доправили сімох із десяти госпіталізованих внаслідок пожежі, які отримали найбільш серйозні ушкодження. Це троє жінок і четверо чоловіків віком від 16 до 37 років. За даними лікаря, двоє з постраждалих – одесити, четверо – мешканці інших населених пунктів України. Ще один постраждалий – громадянин іноземної держави.

Смертельна пожежа в готелі Одеси – з'явилися фото з місця пожежі

Пожежа в готелі в Одесі
/
Пожежа в готелі в Одесі
/
Пожежа в готелі в Одесі
/
Пожежа в готелі в Одесі
/
Пожежа в готелі в Одесі
/
Пожежа в готелі в Одесі
/
Пожежа в готелі в Одесі
/

Олександр Ставратій, завідувач Опіковим відділенням Одеської міської клінічної лікарні №10, розповів про стан потерпілих: "Від 1 до 12% опіків поверхні тіла, але здебільшого у людей такі патології – термоінгаляційна травма, опіки дихальних шляхів, отруєння продуктами горіння, тому вони всі були доправлені в кіптяві, слизова порожнини носа, рота, – все було чорне, була задишка, сиплість голосу, відчуття першіння".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні вночі в одеському готелі "Токіо Стар" сталася масштабна пожежа. Внаслідок інциденту 8 осіб загинуло, ще 10 були госпіталізовані.

Попередній матеріал
Пожежа в Одесі: що розповідають свідки про причину займання – включення
Наступний матеріал
Арешт не того Гримчака та нова ухвала суду: юридична колізія у справі чиновника МінТОТ набирає обертів – сюжет