Інвестиції
Інвестиції agravery.com

Інвестиції українського бізнесу в різні галузі в І півріччі 2021 зросли на 10%

Читайте по-русски
Економіка може зростати тільки з одного джерела – інвестицій, пояснює економіст

Українські промисловці інвестують капітальні вкладення у виробничі потужності. Як свідчать оперативні дані, в І півріччі інвестиції в розвиток різних галузей зросли в середньому на 10%. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Інвестиції – це є основа зростання економіки. Що дає зростання економіки?! Не витрати в бюджет, не просто щось там, що відбулося. Економіка може зростати тільки з одного джерела – це інвестиції. Як воно працює? Ви інвестуєте, на ці гроші щось створюється, наймаються люди. Це щось починає працювати. В результат у вас: а) зростає економіка; б) зростають податкові надходження. І в результаті цього у вас зростає можливість бюджету підтримувати ту ж таки соціальну сферу", – фінансовий експерт Сергій Фурса.

Одним із крупних українських інвесторів є компанія "Метінвест", сказано в матеріалі. Попри минулорічні збитки, фірма згенерувала понад 600 млн доларів вкладень. Тобто отриманий у 2021 році дохід компанія вирішила одразу ж "конвертувати" в розвиток – створення нових та модернізацію наявних виробничих потужностей.

Також "Метінвест" започаткував будівництво нового цеху на ММК і мені Ілліча вартістю 1 млрд доларів, що дозволить Україні і далі бути конкурентною на світових ринках.

Попередній матеріал
Золото і срібло у плаванні та бронза у стрільбі з пістолета: Україна здобула вже 80 медалей на Паралімпіаді-2020
Наступний матеріал
Крім українського бізнесу, ніхто в українську економіку не інвестує – Бортник
Теги:
Loading...