Олександр Корнійчук
Олександр Корнійчук Олександр Корнійчук / Facebook

Голова Хмельниччини публічно оголосив про відставку

Корнійчук не став уточнювати причину, через яку йде з посаду, але запевнив, що залишається в політиці

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук заявив, що йде у відставку, пообіцявши залишитися "у політичному житті" країни. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу, 16 травня.

"Я йду з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Ці два роки були дуже важливими в моєму житті. Ми разом розвивали нашу рідну Хмельницьку область і нам вдалось багато зробити. За результатами моніторингу Міністерства регіонального розвитку за 2017 рік Хмельниччина посіла дев'яте місце в Україні", – зазначив Корнійчук.

Він не став уточнювати причину, через яку йде з посади, але пообіцяв залишитися в політиці: "Я йду з посади, але не йду з політичною життя і ми з вами, разом, зробимо ще багато для поступального розвитку нашої держави".

Варто зазначити, що на час публікації цієї новини на сайті Хмельницької ОДА відсутня інформація про відставку чільника області.

Довідка. Олександра Корнійчука призначили головою Хмельницької обласної державної адміністрації у квітні 2016 року. У 2012 році був обраний народним депутатом України 7-го скликання за списком партії "УДАР". 2015 року потрапив у скандал – маючи 15 млн грн задекларованих збережень, отримав у вигляді допомоги по безробіттю від держави 57,5 тис. грн.

Попередній матеріал
ООС: На Донбасі окупанти застосували "Гради" – ЗСУ зазнали втрат
Наступний матеріал
В Україні та світі відзначають День вишиванки
Loading...