facebook.com/shtab.blokady

Фінансовий аналітик розкритикував залізничну блокаду Донбасу

  Сергій Фурса наголосив, що до стратегічних об'єктів "і на кілометр не можна підпускати авантюристів"

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів у Dragon Capital Сергій Фурса розкритикував блокаду Донбасу. Свої міркування він висловив на сторінці у Facebook.

  "Є стратегічні об'єкти. І професіонали, які на них працюють. І до них і на кілометр не можна підпускати авантюристів, які закінчили 3 класи парафіяльної школи... Незрозумілі люди, очолювані персонами з сумнівною репутацією, починають порушувати монополію держави на насильство, порушують функціонування стратегічного об'єкта. Водночас вибирають блискучий маршрут, по якому вугілля з шахти ДТЕК, зареєстрованої в Україні і яка сплачує там податки, везуть на інше підприємство ДТЕК, яке теж сплачує податки в Україні. Де логіка?" – запитує експерт.

  "І наче ви раді, що вугілля не йде і у Ахметова болить голова. Адже його не шкода, адже він олігарх. І всі справи. Але є один нюанс. А будете ви раді, якщо у Львові і Києві почнуть відключати електрику в мінус 20?", – додав фінансист.

  Нагадаємо, економічна блокада Донбасу почалася в Луганській області 26 січня – близько півсотні колишніх бійців добровольчих батальйонів "Айдар" та "Донбас" перекрили ділянку залізниці.

  Попередній матеріал
  Президент посилив держгарантії захисту прав дітей
  Наступний матеріал
  Розвідка назвала провідні російські телеканали, що на Донбасі готують провокативні матеріали
  Теги:
  Loading...