5 канал

"Диму без вогню не буває": 73 поліцейські підписали скаргу на керівника патрульної поліції Закарпаття

У колективному зверненні патрульні звинувачують керівників у численних порушеннях законодавства, упередженому ставленні та приниженні честі і гідності підлеглих

Конфлікт між керівником та підлеглими патрульної поліції Закарпаття розслідуватиме комісія МВС. Столичні фахівці мають перевірити інформацію, яка оприлюднена у зверненні патрульних до чільника обласної держадміністрації Геннадія Москаля, в якому вони виражають недовіру своєму керівнику. Під зверненням – 73 підписи патрульних. Через що спалахнув конфлікт – намагалися з'ясувати журналісти "5 каналу".

Бойовий офіцер, Герой України Тарас Пономаренко – один із 73-х патрульних, які підписали скаргу на керівника патрульної поліції Ужгорода і Мукачева та його заступника. Каже, що не розуміє – чому його з посади командира роти понизили до звичайного інспектора.

Каже: "Нашому начальнику управління перед комісією доведеться відповісти, як ті люди, офіцери, які давали найбільші показники по затриманню п'яних водіїв, по виявленню наркотичних засобів, по розкриттю злочинів у громадських місцях – чому вони понижені в посаді і за що".

У колективному зверненні патрульні звинувачують керівників у численних порушеннях законодавства, упередженому ставленні та приниженні честі і гідності підлеглих. Звернення передали чільнику області – Геннадію Москалю, і саме він його і оприлюднив.

Сам начальник патрульної поліції Ужгорода та Мукачева частково визнає, що міг бути неправий, але натомість звинувачує своїх підлеглих у тому, що вони ввели в оману більшість колег-підписантів.

"Диму без вогню не буває, але десь детально зараз спілкуючись з кожним патрульним, то вони виносили зовсім інакшу інформацію і дещо, можна сказати сміло, ввели в оману половину, а може й більше половини тих патрульних, які підписались під цим зверненням", – стверджує Юрій Марценишин.

Патрульні, які підписалися під скандальним зверненням, уже скаржаться на тиск, який почався після того, як історія набула розголосу. У керівництві ж Національної поліції обіцяють перевірити інформацію, вказану у зверненні патрульних. І лише за результатами такої перевірки ухвалюватимуть рішення щодо відповідальності сторін конфлікту.

"Інформацію, яка викладена у цьому зверненні перевірятиме комісія, створена НПУ… На підставі висновку цієї комісії можна буде говорити про факти і про покарання винних, якщо вони підтвердяться", – інформує заступник керівника департаменту комунікацій Нацполіції Микола Гулевич.

Комісія розпочне перевірку найближчими днями.

Як ситуацію коментують інші патрульні та чільник області – дивіться у відео:

Світлана Максимова, Микола Томаш, "5 канал"

Попередній матеріал
24 поранених бійців АТО доправили до військового госпіталю у Києві – сюжет
Наступний матеріал
У Головному сервіс-центрі МВС розповіли, що далі буде з новими тестами для водіїв
Loading...

Розстріл Mercedes у центрі Києва: перші фото з місця трагедії та нові подробиці справи

"Не можемо дозволити собі таку розкіш": Поліція заборонила ввезення зброї у Донецьку область

День весни в Одесі: як копи вітали "прекрасних дам" зі святом

"Привернули увагу": В Києві на феміністок напали четверо провокаторів з кефіром – поліція

"Втікали, викидаючи гроші з авто": як на Волині поліцейські-хабарники від СБУ "бігали"

На хабарі у 80 тис. грн затримано поліцейських Донеччини