Олександр Каленков

Два металургійних підприємства хочуть монополізувати ринок сірчаної кислоти – Каленков

  Ці підприємства штучно, з подачею заяви про порушення спецрозслідування, намагаються закрити український ринок сірчаної кислоти

  "Сумихімпром" і "Східний ГЗК", які ініціювали розслідування щодо імпорту сірчаної кислоти, результатом якого може стати монополізація ринку, а також крах металургійної галузі України, є об'єктами розслідувань практично всіх контролюючих органів. Про таке заявив президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков, передає "112 Україна"

  "Практично всі контролюючі органи, прокуратура, НАБУ проводять розслідування на цих підприємствах. На "Сумихімпром", на "Східний ГЗК". Це, до речі, ще одна причина, чому поставки з цих підприємств нестабільні, це нас не задовольняє", – наголошує  Каленков.

  За його словами, ці два українські виробники не здатні задовольнити потреби металургійних підприємств у сірчаній кислоті через брак цистерн для перевезення цього виду сировини, а також через те, що цей продукт лише побічний для них.

  "Ці ж підприємства-заявники виробляють основний вид продукції – мінеральні добрива та інші види продукції з сірчаної кислоти, і тільки невелика частина, 4-8% сірчаної кислоти надходить на внутрішній ринок. Не маючи можливості забезпечити внутрішній ринок, ці підприємства абсолютно штучно, з подачею заяви про порушення спецрозслідування, вирішили цей український ринок закрити", – заявив голова об'єднання підприємств.

  Каленков зазначає, що закриття імпорту може призвести до падіння виробництв на металургійних підприємствах і, як наслідок, до втрати валютної виручки України та зростання курсу долара.

  Попередній матеріал
  Помер на місці: у центрі Миколаєва маршрутка збила пішохода
  Наступний матеріал
  В Україні зафіксовано другий випадок дифтерії
  Теги: