Медичний кисень
Медичний кисень obozrevatel.com

"Допомагаємо медпрацівникам рятувати життя": ММК імені Ілліча за 5 років передав лікарням Маріуполя понад 400 тис. кубометрів кисню

  Читайте по-русски
  У 2020 році через поширення COVID-19 з'явилося більше хворих, які потребують стаціонарного лікування і застосування кисневої терапії

  Лікарні Маріуполя за останні п'ять рокі отримали понад 400 тисяч кубометрів кисню. Сума інвестицій у систему охорони здоров'я міста за цей період склала 17,8 млн грн.

  Необхідну допомогу лікувальним установам надає меткомбінат імені Ілліча Групи "Метінвест", передаючи газ для надання невідкладної допомоги та реанімаційних дій.

  Регулярно і в необхідному обсязі кисень передається міським лікарням № 1, 4, 5, 9, пренатальному центру, лікарні швидкої медичної допомоги, медичного об'єднання здоров'я дитини і жінки, маріупольському онкологічному диспансеру та обласній лікарні інтенсивного лікування в Маріуполі.

  Так, у 2016 році медичним закладам було доставлено 50 тисяч кубометрів кисню, в 2017 році – 51 тис., у 2018 році – 52,5 тис. кубометрів, у 2019 році – 53 тисячі кубометрів.

  У 2020 році через поширення COVID-19 і зростання хворих на коронавірус, які потребують стаціонарного лікування і застосування кисневої терапії, зросло його споживання. У зв'язку з ситуацією значно збільшилися і постачання – за рік лікарням було передано 206 тисяч кубометрів кисню на суму майже 11,5 млн грн. Зокрема, 183 тисячі кубометрів газу було поставлено в відділення для лікування хворих на коронавірус.

  "Ми допомагаємо медпрацівникам рятувати життя маріупольців. Це наша принципова позиція – постійна і безоплатна допомога міській системі охорони здоров'я", – зазначив генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Групи "Метінвест" Тарас Шевченко.

  Попередній матеріал
  Ексрадник Зеленського "злив" у ЗМІ розмову з Джуліані перед скандальним дзвінком Трампа
  Наступний матеріал
  Дубінський працював проти Порошенка з відома Офісу Зеленського – ЗМІ
  Теги:
  Loading...