Медичний кисень
Медичний кисень obozrevatel.com

До лікарень Маріуполя благодійники завезли 17 тис. кубометрів кисню – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Меткомбінат ім. Ілліча регулярно постачає кисень лікарням Маріуполя на безкоштовній основі

  До медустанов Маріуполя за останні три тижні відвантажено понад 17 тисяч кубометрів кисню – про це повідомляє УНІАН.

  Зазначається, що така допомога від меткомбінату ім. Ілліча групи "Метінвест" і Фонду Ріната Ахметова надана міським лікарням згідно із заявками медустанов.

  Як зазначає видання, статистика показує зростання кількості хворих на COVID–19, збільшення кількості пацієнтів, яким потрібне не просто стаціонарне лікування, а й постійна киснева терапія, газ для якої в медустанови Маріуполя регулярно поставляє меткомбінат імені Ілліча.

  Так, з 9 по 28 березня лікарням Маріуполя поставлено 17,7 тисячі кубометрів кисню, сказано в матеріалі. Відомо, що основна кількість розподілена серед лікувальних закладів, які надають допомогу хворим на коронавірус: в міськлікарню №1 відвантажено 5 352 кубометрів кисню, в лікарню №4 – 6 126 кубометрів, в лікарню швидкої медичної допомоги – 4 386 кубометрів.

  "Меткомбінат імені Ілліча регулярно постачає кисень лікарням Маріуполя на безкоштовній основі, в необхідному медикам обсязі. Також наші фахівці цілодобово стежать за кисневою інфраструктурою в медустановах – виконують регулювання систем, замінюють балони з газом, заправляють кріобочки", – зазначила в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Групи "Метінвест" Олена Кондалова.

  Попередній матеріал
  На Київщині 11 дітей залишилися сиротами через смерть батьків від коронавірусу
  Наступний матеріал
  Жителів Щастя просять зберігати спокій: в районі ООС оголосили про проведення антитерористичних навчань
  Теги:
  Loading...