Газета \"День\"

Дні "Дня" у Сумах: Можливість отримати справжні емоції та чудово провести час

Міжнародна фотовиставка "День"-2016 покаже 140 вибраних фоторобіт, якібудуть розміщені в Сумській муніципальній галереї

У Сумах відкриється експозиція найкращих світлин XVIII Міжнародної фотовиставки "День"-2016. Дні "Дня" триватимуть з 20 січня до 5 лютого 2017 року. 140 вибраних фоторобіт із "Сімейного альбому України" (назва фотовиставки) будуть розміщені в Сумській муніципальній галереї. Урочисте відкриття з участю авторів "Дня" відбудеться 20 січня о 17.00 у приміщенні муніципальної галереї за адресою: вул. Соборна, 27.

Людмила Фесенко, директор Агенції промоції м. Суми, коментує: "Виставка газети "День" є знаковим проектом для Сумської міської галереї та для жителів нашого міста. Досвід 2013 року показав чудову співпрацю між нашими організаціями: така велика кількість відгуків, що пропустити й не відвідати виставку було неможливо, а це означає, що проект залишає по собі неабияке враження. Ця фотовиставка – життєва та щира, а зараз це дуже актуально для нас і саме цим мені дуже імпонує.

Фотовиставка "Дня" стає вже доброю традицією для Сумської міської галереї та її відвідувачів, так би мовити, визначним початком 2017 року. Я думаю, що проект не залишить нікого байдужим. Тому сподіваюся, що за три тижні якомога більше відвідувачів зможуть переглянути й отримати найщиріші, справжні емоції, залишити прекрасні відгуки і поділитися своїми враженнями з друзями, близькими, а може, і з нами".

Також усі відвідувачі виставки зможуть придбати книги "Бібліотеки газети "День" та оформити передплату на видання.

Газета \"День\"

Крім того, 20 січня о 13:00 студенти й викладачі Сумського державного університету та всі охочі матимуть змогу поспілкуватися з авторами газети про "День" як якісну альтернативу й узяти участь у представленні останньої книжкової новинки із солідної Бібліотеки газети — історичного видання, присвяченого українсько-болгарським зв’язкам, "Сестра моя, Софія…". Приходити необхідно до конгрес-центру Сумського державного університету, в конференц-залі на другому поверсі (вул. Покровська, 9/1).

Гуманітарна ініціатива "Дні "Дня" в Сумах" відбудеться за підтримки Сумської обласної ради, Сумської міськради та Сумського державного університету. 

Попередній матеріал
До Дня Соборності Філарет нагородить родини полеглих бійців АТО
Наступний матеріал
Розвідка: В окупованих регіонах Донбасу терористи масово затримують людей, у яких є родичі в ЗСУ
Loading...
У Гельсінкі влаштували виставку картин, намальованих бурим ведмедем

У Гельсінкі влаштували виставку картин, намальованих бурим ведмедем

Ice House: У Львові відкрили виставку крижаних скульптур

Ice House: У Львові відкрили виставку крижаних скульптур

"Абсолютно вилучено": У Кримському домі відкрилась виставка уцілілих світлин журналіста Семени

"Абсолютно вилучено": У Кримському домі відкрилась виставка уцілілих світлин журналіста Семени