У Луцьку попрощалися із загиблим командиром роти 128-ї гірсько-штурмової бригади ЗСУ Георгієм Ольховським. Про таке повідомляє "5 канал".
23-го серпня куля снайпера обірвала його життя під Старогнатівкою на Донеччині. Старший лейтенант на позивний "Ольха" родом із Сімферополя, а останні роки жив на Волині. Відспівали Георгія у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька. Панахида відбулася на головній площі міста. Сотні містян навколішки зустрічали труну із загиблим.
Президент Петро Порошенко посмертно нагородив бійця Орденом Богдана Хмельницьго ІІІ ступеня, який вручили його дружині. Георгію було 29 років. У нього залишилися двоє дітей.
Побратим Георгія – Роман Парцей – так розповів про загиблого побратима: "Ми з ним в Дебальцево були, це дуже героїчна людина. Потім був він біля Шахти Бутівка, Станиці Луганської. Багато де він був. Це дуже велика людина з великої букви і з великим серцем. Цю людину вже чекали, тому що ця людина воює з 2014-го року, він сам з Криму, розумієте, і москальноті не вигідні такі бойові офіцери".
"Для нього Крим — це все його життя, тому інколи йому навіть давали такий позивний як “Крим Наш”. Завжди він пароль називав такий “Крим Наш”. І він завжди бажав повернутися в Крим і звільнити Крим. Був дійсно справжнім патріотом нашої держави", – розповів про побратима військовослужбовець ЗСУ Олександр Паламарчук.

А вчора, 25 серпня 2018 року, в останню путь у Львові провели бійця-"азовця" Олега Кремеза на позивний "Ватсон".
Війcьковослужбовець загинув 19-го серпня, на Донеччині. Під час несення служби поблизу Азовського узбережжя кинувся рятувати дівчину, яка тонула. Утім обидва не вижили. Панахида відбулася у гарнізонному храмі святих Петра і Павла. Попрощатися з чоловіком прийшли його рідні та побратими.

До подій війни на сході працював лікарем в одному з санаторіїв Львівщини. Допомагати пораненим та хворим продовжив і на сході, після початку російської агресії. Олегові було 58 років. Побратими кажуть, напередодні трагічного інциденту "Ватсон" саме написав рапорт, щоб поїхати додому до рідних.
Степан Середа, головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, розповів: "Він – лікар, він далі працював лікарем, роботи знаєте в батальйоні було дуже багато, бо не стільки було поранених, бо в батальйоні можна сказати, що найменше є втрат, але були ті чи інші хлопці, які мали простудні захворювання, травми, рани, вогнестріли. Прекрасний, порядний, патріот, ну з такими будувати державу, але – на жаль".
Друг Олега Кремези – Василь Заєць – так сказав про товариша: "Патріот великий був, пройшов всі майдани від початку до кінця, добровольцем пішов у "Правий сектор", потім в "Азов" і до кінця воював. Збирався воювати до кінця. Тепер от мав приїхати 28 числа внучку в перший клас випроваджувати".

Дивіться також фотогалерею за темою:
"Це не в мами вдома": відверто про життя морпіхів "на нулі" – ФОТОРЕПОРТАЖ




















