Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка metinvestholding.com

"Давайте не будемо повертатися в СРСР": у мережі відповіли противникам "Метінвест-політехніки"

  Читайте по-русски
  До будівництва приватного вишу залучені, зокрема, Siemens і Microsoft, пишуть ЗМІ

  Будівництво приватного технічного вишу в Маріуполі, яким займається група "Метінвест" і відкриття якого заплановане на 2022-й, уже зіштовхнулося з першою критикою – про це повідомляє УНІАН із посиланням на YouTube-канал "А що так можна було?".

  Зазначається, що активіст Максим Бородін у Facebook закликав маріупольців сфотографуватися з табличкою "Не підтримую університет "Метівенсту" в міському саду" – тих, хто проти. Чи з табличкою "Підтримую університет "Метінвесту" – тих, хто за.

  У відео пояснюють, що таким чином Бородін хоче підрахувати думки громадян.

  "Ось вийде хохма, якщо прийде багато людей і затопчуть той парк раніше, ніж "Метінвест" його відреставрує. Як відомо в даний час, мітингувальники переживають за відсутність паркувальних місць і зовнішній вигляд Міського саду. Ось тільки будівництво торкнеться не самого парку, а тільки його околиці", – йдеться в сюжеті.

  Як нагадує видання, проєкт ведеться за участю нідерландського архітектора.

  "Ну де-де, а в Голландії красиво будувати вміють. Неприйнятність змін, звичайно, глибоко засіла в думках старшого покоління. Але, будь ласка, давайте не будемо повертатися в СРСР, там не було макфлурі по акції. Однак, якщо зберуться багато протестуючих, звичайно, на них звернуть увагу. Ось тільки з приводу створення нових паркомісць краще скоріше звернутися до міськради", – зазначив провідний YouTube–каналу" А що так можна було?".

  Він нагадав, що не тільки компанія "Метінвест" бере участь у створенні вишу, до них залучені також компанії Siemens і Microsoft.

  "Ну, ці люди дійсно знають, як створювати сучасні наукові потужності. Є в цьому якась, знаєте, частка іронії. Якщо в цей раз не побудують навчальний заклад, пройдуть роки, зміняться покоління, і вже на мітинг ніхто не збереться. Через те, що ніхто не буде вміти читати, адже навчитися цьому ніде не зможуть", – підсумував ведучий.

  Попередній матеріал
  Вакцину проти коронавірусу AstraZeneca вирішили перейменувати – що відомо
  Наступний матеріал
  Березень в Україні завершиться гармонійним акордом – синоптик
  Теги:
  Loading...