5 канал

Чергова провокація Кремля: В Одесі намагалися організувати фейковий протест "переслідуваних" болгар – СБУ

"Ультраправі" повинні були напасти на учасників мирної демонстрації болгар

Про це повідомив сьогодні, 19 квітня 2017 року, на брифінгу в Києві начальник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

"Напередодні пасхальних свят СБУ у взаємодії з іншими підрозділами було попереджено чергову провокацію російської сторони, яка мала відбутися в одеському регіоні. Зокрема, 13 квітня за фінансування та організації з Кремля на території Одеси планувалося проведення фейкового протесту начебто болгарської етнічної меншини, яка проживає в регіоні. Наголошую, ця акція була профінансована й організована з боку Російської Федерації. Ця акція мала бути побудована на неіснуючій проблемі – начебто утисків болгарської національної меншини. Росія намагається створити картинку, що в Україні начебто відбувається переслідування національних меншин, що не відповідає дійсності. За цю акцію кожен учасник мав отримати по $10", – сказав Ткачук.

Він також сказав, що на цьому марші, організованому нібито на підтримку етнічних болгар, планувалося протистояння з нібито участю ультраправих сил. При цьому присутність жодного етнічного болгарина на марші не було встановлено.

"Організатори планували провокації. Нібито ультраправі повинні були напасти на учасників мирної демонстрації", – сказав Ткачук.

У СБУ також є інформація про те, що подібного роду акції плануються на півдні і сході України на початку травня. "Такі ж "акції" плануються на території Харківської області, Херсонської, Миколаївської", – сказав Ткачук.

Організатором акції є ватажок радикальної громадської організації "Наждак" Микола Дульський, який переховується в РФ, який також стоїть, за даними СБУ, за "акцією" з блокади траси "Львів–Рава-Руська" 31 березня 2017 на Львівщині.

Як повідомляв 5.UA, 22 березня 2017 року СБУ запобігла терактам на півдні України та у зоні АТО, викривши в Одесі диверсійну мережу спецслужб РФ. 

У Зайцевому СБУ виявили докази російської присутності на Донбасі

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг Служби безпеки України про провокації Кремля щодо України – відео
Наступний матеріал
Засідання Кабінету міністрів – трансляцію завершено
Loading...

В Одесі активісти вимагають звільнити поліцейських, які затримували людей 10 квітня

У російській столиці за читання російської ж конституції затримали активістів

Акція у Москві: затримано 27 людей

В Росії анонсують масштабну акцію проти Путіна

На врученні кінопремії титулований російський режисер підтримав політв'язня Сенцова

Після антикорупційних мітингів в РФ Навальний став лідером російської опозиції – журналіст