Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча wikimapia

Через блокаду Донбасу на Маріуполь чекає справжня катастрофа – міський голова

  Якщо ситуація не вирішиться найближчим часом, можлива повна зупинка містоутворюючих підприємств

  Незабаром Старобешівська ТЕЦ, яка живить Маріуполь електроенергією, може припинити свою роботу через брак вугілля. Про це у зверненні на сайті Маріупольської міськради написав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

  За його словами, Маріуполь чекає гостра криза: підприємства міста, зокрема і заводи, можуть зупинити свою роботу, а десятки тисяч маріупольців залишаться без роботи.

  "Уже сьогодні через брак сировини найбільші металургійні комбінати країни – ММК ім. Ілліча і "Азовсталь" –знижують оберти виробництва. Якщо ситуація не вирішиться найближчим часом, не виключена і повна зупинка містоутворюючих підприємств, що неминуче позначиться на економіці всієї країни і на довгі роки відкине розвиток України назад", – зазначив Бойченко.

  Як стало відомо, Маріупольська міська рада звернулася до влади із закликом перенести питання блокади в юридичну площину і врегулювати кризову ситуацію на залізничному сполученні Ясинувата – Костянтинівка, а також поставити питання пошуку і створення альтернативних варіантів поставок сировини.

  "Безумовно, питання поставки товарів залізничними коліями на непідконтрольну територію України потребує термінового вирішення, але на законодавчому рівні. Кожен із нас засуджує можливість поставки бойовикам зброї і вибухівки, а й ми не повинні забувати про наших громадян, змушених жити на цій землі. Вони опинилися у скрутному становищі і чекають нашої допомоги", – йдеться в листі.

  Крім того, у документі Маріупольської міськради вказується, що "від безперервних поставок вугілля на Краматорську та Слов'янську ТЕС залежить питання енергопостачання цих та навколишніх міст. Без тепла і світла можуть залишитися сотні тисяч наших земляків, а без промислової сировини зупиняться підприємства, які "годують" переважну більшість місцевого трудового населення". 

  Попередній матеріал
  У Києві на хабарі "попався" посадовець Мінсоцполітики
  Наступний матеріал
  Чотири найбільші підприємства Маріуполя закликають зупинити блокаду ОРДЛО
  Теги:

  Транспортна блокада ОРДЛО загрожує енергетичній безпеці та економіці України – G7

  "Ніж у спину": Черниш заявив, що учасники блокади ОРДЛО допомагають сепаратистам

  Ширяєв: "Блокада Донбасу – театр одного актора Семенченка"