Трьохізбенка
Трьохізбенка 5 канал

Чекають наказу "до бою": захисники Трьохізбенки незадоволені "тишею"

Обстрілів неподалік поселення не було вже декілька місяців, але нестабільний спокій на фронті виснажує більше, ніж активні бої – кажуть армійці

Дев'ять разів терористи відкривали вогонь по українських позиціях від початку цієї доби. Це дані речника Операції Об'єднаних сил. Тим часом поблизу Трьохізбенки встановилася "тиша", яку військові вважають тривожною. Денних провокацій тут не було вже декілька місяців. Ночі бойовики використовують для проведення розвідки. Репортаж з передової – Вікторії Ковальової.

Олег на фронті – з перших днів. Свій бойовий шлях розпочинав на Луганщині у складі 30-ї бригади. Воював поблизу Авдіївки, на Світлодарській дузі, та знов повернувся в регіон, звідки починав.

Розповідає: "Сильно дуже змінилося. 2014, 2015, 2016 – напряжно було, дуже напряжно. А зараз більш спокійно. Хоча цей спокій до пори, до часу. Воно завжди спокійно-спокійно, а потім як гупне ненароком. Тому і не розслабляємося".

Обстрілів неподалік Трьохізбенки не було вже декілька місяців. "У нас же тут виходить, що з нашого боку, що з того боку – мирне населення. Всі ж розуміють, і сепаратисти, і ми, що нікому не потрібна стрілянина. Можуть постраждати мирні жителі. Що з одного, що з іншого боку", – пояснює армієць Руслан.

Час від часу "тишу" порушують потужні вибухи на ворожому боці. Але армійці на них не зважають. Кажуть, так бойовики, за допомогою вибухівки, риють собі укріплення.

У підрозділі, який тримає оборону Трьохізбенки, багато місцевих жителів. Олег – із Лисичанська. В 2014-му пережив окупацію, а після визволення міста підписав контракт із Збройними силами, щоб вигнати окупанта з рідної землі: "Ніколи ані розривів не чув, нічого. Страшно, незрозуміло було все. У місті розривалося все… Дитина маленька була, поки ростив… а потім вирішив".

Нестабільна "тиша" на фронті виснажує більше, ніж активні бої, кажуть армійці. Ворог продовжує здійснювати розвідку, отже, готується не до миру, а до війни. Зі свого боку, українські захисники не зводять очей з позицій бойовиків, укріплюють позиції і чекають наказу "до бою!".

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

"Колись лунали дитячі голоси": фото покинутих будинків у Водяному – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Фейгіна позбавили статусу російського адвоката через конфлікт із прокремлівським Шарієм – Полозов
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": епатажна українська письменниця Лада Лузіна в ефірі "5 каналу"

Ворог "накриває" захисників Луганського хаотичними обстрілами – шукає військову техніку

Чекаємо на завершення "параду перемоги" в Луганську – захисники Кримського напоготові

Переддень 9 травня: в ООС назвали втрати ворога та найгарячіші ділянки фронту

Залишили від вулиці самі руїни: важка артилерія ворога поцілила мирну Лоскутівку

"Заспокоїли за допомогою БМП": армійці ЗСУ вгамували терористів під Торецьком

На Приазов'ї ворожий снайпер поранив морпіха – бійці АТО проводять "роботу над помилками"