Фейгін Полозов
Фейгін Полозов
5 канал

Фейгіна позбавили статусу російського адвоката через конфлікт із прокремлівським Шарієм – Полозов

Марка Фейгіна позбавили статусу російського адвоката. Про причини цього в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" розповів адвокат Микола Полозов

"Цілком очевидно, що причини ці назрівали давно. Такі адвокати як Марк Фейгін, як я та кілька інших, набили оскому російській владі. Кремль вважає, що адвокати мають являти собою такі собі меблі в суді, які не сильно обтяжують суд, слідство і так далі", – розповів правозахисник.

За його словами, в Росії адвокати мають пильно стежити за власними висловлюваннями, надто – в мережі.

"Формальною причиною стало те, що нібито Марк у досить різких висловлюваннях публічно в мережі інтернет дозволив собі якісь висловлювання. Торік у нас ввели додаткові обмеження для адвокатів, і тепер треба дуже ретельно підбирати слова, і це стало формальною причиною для того, щоб позбавити його статусу. Раніше в нього вже були стягнення, йому вносили попередження", – зазначив Полозов. 

"Тож причиною став його конфлікт із блогером на прізвище Шарій, який займає антиукраїнську позицію. За деякими оцінками, він такий собі прокремлівський блогер. Я думаю, що це провокація. За великим рахунком, не було б цього, сталося б щось інше", – переконаний адвокат. 

Як інформував 5.UA, 25 квітня стало відомо, що в Росії Марка Фейгіна позбавили статусу адвоката. Юрист захищав Надію Савченко, коли РФ закидала їй убивство російських журналістів у 2014 році, а зараз він є адвокатом незаконно заґратованого журналіста Романа Сущенка.

Попередній матеріал
Трагічна ДТП у Харкові: на суді оприлюднили експертизу автомобілів Дронова та Зайцевої
Наступний матеріал
Чекають наказу "до бою": захисники Трьохізбенки незадоволені "тишею"