5 канал

"Борись за свою мрію": як Володимир Кличко майстер-клас з танців проводив

Сотні найактивніших підлітків, які пройшли відбір до спеціальної школи, читали лекції українські бізнесмени та відомі спортсмени, проводили спеціальні тренінги і майстер-класи

"Борись за свою мрію" – майстер-клас із такою назвою всьоме влаштували для дітей зі всієї України у столиці, передає "5 канал". Сотню найактивніших підлітків, які ще навесні пройшли відбір до спеціальної школи, привезли до одного зі столичних комплексів відпочинку. Це підлітки віком 14-15 років. Десять днів їм читали лекції українські бізнесмени та відомі спортсмени, проводили спеціальні тренінги і майстер-класи, а також творчі уроки.

До програми долучився і чемпіон світу із боксу Володимир Кличко. Встиг і інтелектуально позмагатися з дітьми, і навіть потанцював та повіджимався. Потому – діти запустили в небо кульки, на яких написали свої мрії. Організатори кажуть, що такими заходами допомагають школярам визначитися із майбутньою професією, створювати власні проекти, а ще – знайти нових друзів.

"Ми тут маємо різні проекти. Наша головна ціль – це навчитися їх виконувати і навчитися працювати в команді і завжди наші ментори кажуть, що найголовніше – це навчитися віддавати, а не тільки брати від цього проекту", – ділиться враженнями учасниця проекту.

"Основний мотиватор – це як раз дівчата і хлопці, які повертаються знову в "школу успіху", але вже не як студенти цієї школи. І спортсмени, і політики приймають таку ж участь в бесідах. Коли на практиці побачиш людину, з якою тобі цікаво поспілкуватися і вона представляє якусь із сфер діяльності, яка його може бути цікавою для когось з дітей", – зазначив чемпіон світу за версією WBA у важкій ваговій категорії Володимир Кличко.

Дивіться також: "Без зубріння та уроків": як американські та канадські волонтери взялися вчити дітей АТОвців англійської

Дивіться також фотогалерею про другого брата:

Кличко відкрив новий в'їзний знак до Києва – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Wizz Air знизив тарифи на рейси через відмову Ryanair виходити на український ринок
Наступний матеріал
У США розбився військово-транспортний літак С-130: щонайменше 16 загиблих
Loading...