ООС
ООС 5 канал

"Біля машини упав ВОГ – один трьохсотий": як окупанти використовують безпілотники на Приазов'ї

Читайте по-русски
Армійці переконані, якби не підтримка країни-агресора, війна б давно закінчилась

Двадцятитрирічний Василь із Закарпаття – на передовій вже три роки. Зізнається, спочатку приховував від рідних своє перебування на фронті.

"Рідні думали, що я служу строкову службу. А потім, через рік уже сказав, що пішов воювати. Мама в шоці, сестра в шоці, усі в шоці. Але підтримують, тому що розуміють, що треба комусь стояти тут, захищати свою землю", – каже військовослужбовець Василь. 

Василь мріє повернутися до мирного життя. Вдома на нього чекає наречена. А поки він працює механіком-водієм бойової машини."Дивлюся, щоб машина була справна, щоб у будь-яку хвилину до бою вона завелася і поїхала – це моє завдання таке. Ну, і на пост ходжу, заступаю, чергую", – розповідає армієць Василь. 

Захисники Миколаївки розповідають, вдень окупанти про себе не нагадують, але з настанням сутінків – ситуація змінюється.

Дошкуляють армійцям і ворожі безпілотники. Останніми днями над позиціями Збройних сил вони літають ледь не зграями, деякі – заряджені гранатометними пострілами.

"Можуть цілодобово літати по два, по три. Вночі дивилися – було приблизно тієї ночі, – штук вісім нарахували за ніч", – каже військовий з позивним "Сиплий".

Армійці помітили, окупанти гатять часто, безглуздо витрачаючи боєприпаси. Тож упевнені, якби не підтримка країни-агресора, – війна б давно закінчилась.

На хаотичну стрілянину окупантів українські захисники уваги не звертають. А ось коли ворожа зброя замовкає, посилюють пильність. Адже саме в такий час від російських найманців можна чекати будь-якої провокації.

Олена Уланова, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
Марина Порошенко передала в Олександрівську лікарню апарати ШВЛ, пульсоксиметри та захисні костюми
Наступний матеріал
Як ДБР відбілюється від учорашнього скандалу в Музеї Гончара – "ІнфоВечір"
Loading...