Урок мужності у Львові
Урок мужності у Львові 5 канал

Біля дошки – боєць АТО: як у Львові школярам про війну нагадували

Школярів цікавила купа питань – зокрема і те, коли настане мир та чи страшно на передовій

У Львові напередодні Дня захисника України курсанти Академії сухопутних військ зустрілися зі школярами і провели для них уроки мужності, захисту та патріотизму. Учням дев'ятих та одинадцятих класів розповіли про бойовий досвід.

Біля дошки не звичайний вчитель, а молодший сержант Збройних сил Володимир Сірків. Він на фронті з перших днів війни. Визволяв Слов'янськ, воював під Красним Лиманом та Краматорськом. Про мужність та патріотизм розповідає школярам.

"Ми з моїм екіпажем потрапили на протитанкову міну і підірвався наш БТР. На щастя, ніхто з екіпажу не загинув, обійшлись усі пораненнями і травмами, бо як показує досвід, на таких мінах БТРи розриваються, і там буває, що весь екіпаж може загинути", – розповідає військовий.

За партами зо два десятки учнів випускних класів – і не лише хлопці. Їх цікавила купа питань, зокрема і те, коли настане мир та чи страшно на передовій.

Школярі розповідями захисників перейнялися. Кажуть, і не підозрювали, що на війні зароджуються справжня дружба та навіть кохання. А хтось вже розмірковує, чи не стати професійним військовим.

"Найцікавіше, що було – бойовий шлях. Перші початки війни, і весь шлях військовослужбовця, їхні переживання, їхні дії", – каже учень 11-го класу Ігор Поляник.

"Ми не дуже за тією війною живемо. Але коли ти слухаєш, як справжня людина, дійсно той, хто був на тій війні, все пережив і розповідає, ти сам починаєш те усвідомлювати, розуміти і сам починаєш це переживати", – зазначає учениця 9-го класу Христина Мойсяк.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Прес-конференція міністра закордонних справ України в Румунії - відео
Loading...