Змагання любителів авіамодельного спорту відбулися у Вінниці
Змагання любителів авіамодельного спорту відбулися у Вінниці 5 канал

Безпілотники, винищувачі та ракети: у Вінниці відбулися змагання любителів авіамодельного спорту – відео

Читайте по-русски
Цьогоріч учасники презентують чи не найбільше копій літаків різних часів

Безпілотники, винищувачі та ракети здійнялися у небо над Вінницею. 8-й рік поспіль на змагання з'їжджаються любителі авіамодельного спорту з усієї України. 30 пілотів представили точні копії різноманітних повітряних суден. Ефектні піруети міні-літаків бачила знімальна група "5 каналу".

Гуркіт моторів, димові спецефекти та ефектні піруети в повітрі. Неподалік Вінниці розпочався чемпіонат України з авіамодельного спорту. Позмагатися у майстерності керування міні-літаками з'їхалися пілоти з усієї України. Серед них - досвідчений авіамоделювальник Ігор Зотін із 30-річним досвідом. Нині зі своєю копією спортивного літака "Екстра-330" виконав одну з найскладніших повітряних фігур – політ на спині, петлю та діжку. Щоб виконати все правильно, перед змаганнями наполегливо тренувався.

Подивитися на радіокеровані літаки зібралося чимало глядачів.

"Минулого року ми теж були на цьому видовищі. Але без малечі. Мені було цікаво, навіть дорослим цікаво з технічної точки зору, візуально. Це доволі цікаве шоу", – каже глядач шоу Андрій Богацький.

Змагання любителів авіамодельного спорту відбулися у Вінниці
Змагання любителів авіамодельного спорту відбулися у Вінниці5 канал

Не менш уважно за моделями літальних апаратів спостерігають судді чемпіонату. Вони оцінюють точність, майстерність польоту та навіть точність звуку двигуна.

Чемпіонат з авіамодельного спорту відбувається восьмий рік поспіль. Цьогоріч учасники презентують чи не найбільше копій літаків різних часів.

Ігор Преподобний, організатор Чемпіонату України з авіамодельного спорту, говорить: "Представлені моделі трьох класів: копії, напівкопії та копії особливо тяжкі, клас G, який представлений вперше. Це літаки важчі 20 кг. Саме копії та напівкопії відрізняються від справжніх літаків тільки за розміром, а все інше, якщо ближче подивитеся, – як справжній літак, тільки маленький".

Змагання любителів авіамодельного спорту відбулися у Вінниці
Змагання любителів авіамодельного спорту відбулися у Вінниці5 канал

Триватимуть змагання 2 дні. Переможці отримають кубки та звання кращих пілотів.

Софія Бабейко, Олег Смаковський, Вінницька область, "5 канал"

Попередній матеріал
Трампа звинуватили в расизмі – причини
Наступний матеріал
Чемпіонат світу з водних видів спорту в Кореї: українці вийшли у фінал зі синхронних стрибків
Loading...