5 канал

АН-26 та три "Єврокоптери": до Євробачення у ДСНС показали навчання з аеромедичної евакуації

На озброєнні в ДСНС три повітряних судна, обладнані медичним устаткуванням: два гелікоптери та літак АН-26 – єдиний медичний літак в Україні

Навчання з аеромедичної евакуації постраждалих у разі надзвичайних ситуацій провели підрозділи ДСНС на Чернігівщині. Рятувальники посилено готуються до старту міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, який розпочнеться у столиці з 7 травня. Умовну евакуацію потерпілих рятувальники проводили на Ан-26 – єдиному медичному літаку в Україні, передає "5 канал".

За легендою навчань, на мікроавтобусі вісім іноземців поспішають на концерт пісенного конкурсу Євробачення. У цей час на зустрічну смугу виїжджає вантажівка, водій якої не впорався з кермуванням, і таранить бус та ще один легковик. На місце події прибувають екіпаж патрульної поліції і пожежний підрозділ. Унаслідок зіткнення двоє людей загинули, ще двоє – тяжко травмовані й потребують невідкладного хірургічного втручання. Щоб врятувати їм життя, проводять аеромедичну евакуацію.

"Єврокоптером" постраждалих евакуюють до Ніжина, звідти – літаком АН-26 транспортують до Києва. "Золотий час" – так медики називають першу годину після поранення. В цей час потрібно якнайшвидше надати медичну допомогу. Завдяки аеромедичній евакуації, за легендою навчань, потерпілих вдалося доправити до шпиталю за 40 хвилин. На озброєнні в ДСНС три повітряні судна, обладнані медичним устаткуванням: два гелікоптери та літак АН-26 для транспортування постраждалих.

"Ми передбачили навчання зараз, перед проведенням такого масштабного заходу як Євробачення. Ми передбачаємо, що можливе виникнення таких нештатних ситуацій, коли потрібно буде залучення і здійснення аеромедичної евакуації", – розповів перший заступник голови ДСНС Олег Мільчуцький.

Літак АН-26 та вертоліт "Єврокоптер" перебуватимуть у цілодобовому режимі на аеродромі "Київ" під час проведення Євробачення. Теж у посиленому режимі працюватимуть і столичні рятувальники. За прогнозами, Євробачення у Києві відвідають понад 20 тис. туристів.

Всюди встигли, усіх врятували: рятувальники провели навчання з аеромедичної евакуації

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Марічка Кужик, Анна Кудрявцева, "5 канал"

Попередній матеріал
Чому не кожен може стати танкістом та чи варто ставити на кулемет оптику: чому навчають контрактників та строковиків
Наступний матеріал
У Каневі попрощалися із "чудовим гранатометником", що загинув від обстрілу Авдіївки
Loading...