Facebook / Адміністрація Президента України

Активісти вимагають перейменувати Дніпропетровську область

Пропонують назвати регіон Січеславською областю

Дніпропетровську область перейменувати на Січеславську пропонують дніпровські активісти. Відповідну електронну петицію вже зареєстрували на президентському сайті, передає "5 канал".

Посилаються ініціатори на закон про декомунізацію. Торік із пропозицією про перейменування області вони зверталися до Верховної Ради. Звернення підписали 29 громадських організацій. Однак депутати не розглянули пропозиції і донині.

Аби електронну петицію розглянули, її мають підписати 25 тис. осіб. За декілька годин свої підписи поставило не більше сотні мешканців області. Нагадаємо, обласний центр перейменували на Дніпро в червні 2016-го.

"Є значна частина активних громадян суспільства, які бажають, аби нашу область перейменували на Січеславську. Це є тяглість часу із минулого до майбутнього. Січ – вона звучить скрізь, це актуально, і це слово має зберегтися в назві нашої області", – заявив громадський діяч Іван Дремлюга.

Його колега Дмитро Рева зазначив: "Вважається, що думку населення презентує склад Верховної Ради, бо це законодавець, якого вибирає весь народ. І якщо набереться 2/3 депутатів, які проголосують – це і буде репрезентувати настрої населення України".

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: У 241 день народження Дніпра містяни вирішили започаткувати нову "карнавальну" традицію

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Канадський прем'єр Джастін Трюдо подякував українським пластунам – подробиці
Наступний матеріал
Виступ Порошенка у першому Українському домі в Давосі – відео
Loading...