5 канал

Аби допомагати переселенцям, у Маріуполі почав курсувати новий вид транспорту

Триколісний електровеломобіль самотужки зібрало подружжя пенсіонерів, аби доправляти допомогу нужденним

Екологічний, мобільний і економний: такий вид транспорту самотужки зібрало маріупольське подружжя пенсіонерів. Триколісний електровеломобіль може перевозити до 100 кілограмів вантажу. На веломобілі чоловік і дружина доправляють допомогу нужденним, серед яких і переселенці з окупованого Донбасу.

Триколісний електровеломобіль пенсіонери Василь та Валентина Бузєвські зібрали із своїх стареньких велосипедів, на яких із роками їм стало важче крутити педалі. Цей електротранспорт – гордість родини. На повному заряді акумулятора саморобний веломобіль здатен проїхати 40 кілометрів. Прав та технічних паспортів на такий транспорт не треба. Швидкість трохи більша аніж у двоколісного ровера.

Щодня, крім зими, подружжя волонтерів сідає за кермо свого веломобіля. У вантажний відсік складають гуманітарну допомогу, яку передають благодійники. Гостинці розвозять тим, кому вони особливо потрібні: людям з інвалідністю, пенсіонерам та переселенцям.

У веломобілі можна перевозити вантаж завважки у сотню кілограмів. Раніше пенсіонери у своїх благодійних справах пересувалися на таксі, а тепер заощаджують. Ні бензин, ні газ такому транспорту не потрібні, лише електроенергія. "У мене дівчинка-інвалід, вони допомагають. І продукти, і соки, все так і речами", – розповідає мешканка Маріуполя Надія Бондаренко.

Багато маріупольців хотіли придбати веломобіль, проте подружжя Бузєвських не погоджується. Водночас залюбки катають охочих.

Анастасія Старостенко, Олег Корінний, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Дівчата велошикують і шокують: українські модниці влаштували марафон центром Києва – відео

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пожежі у лісах Херсонщини: хто за цим стоїть та які обмеження вводить ОДА
Наступний матеріал
Туризм не виходячи з дому: Google запустив 3D-тури музеями України
Loading...