Фестиваль вишитих рушників
Фестиваль вишитих рушників 5.ua

90-річний шлюбний рушник: на Волині відбувся 8-й фестиваль вишитих полотен

Із сотень рушників учасники склали так званий "Рушник єднання" завдовжки кількасот метрів

Восьмий фестиваль вишитих рушників провели в Луцьку. Під час святкувань волиняни збирали кошти для будівництва храму у Волновасі на Донеччині, передає "5 канал".

Крім того, із сотень вишитих полотен учасники склали так званий "Рушник єднання" завдовжки кількасот метрів. Долучилися до акції й семінарісти, які й ініціюють будівництво  храму на Донеччині. Бо Волноваха – це місто-побратим Луцька. Багато хто приніс на фестиваль родинні обереги, що передавалися з покоління в покоління.

"Особливі, тому що вишивала їх моя мама. На жаль, вона не дожила до сьогоднішнього дня, вона померла на 95-му році свого життя. Мама вишивала цих два рушники, один із них вишивала внучці на весілля… Я їх бережу як пам'ять про мою маму", – розповіла про рушники учасниця акції Євгенія Кашуба.

"Бабусі нема, померла давно, 40 років тому, і вона казала, що це був її весільний, шлюбний рушник. Так залишився мені у спадок, я найстарша онука її… Це років 90, мінімум, такому рушникові", – дивується учасниця акції Тетяна Осіпова.

Попередній матеріал
У Києві дівчина влаштувала потрійне ДТП, втікаючи від поліцейських – фото, відео
Наступний матеріал
Стрілянина за участі, імовірно, охоронця Яроша: в поліції прокоментували інцидент із таксистом у Кам'янському
Loading...