mil.gov.ua

На Харківщині армійці 92-ї механізованої бригади отримали 80 квартир: як це було

Будувати відомче житло для сімей офіцерів 92-ї бригади розпочали майже 11 років тому

80 квартир отримали військовослужбовці 92-ї механізованої бригади на Харківщині. Сертифікат на два будинки для сімей офіцерів передав Степан Полторак. Помешкання повністю готові до заселення. Тут встановлена нова сантехніка та зроблений ремонт.

Цей подарунок – перша відзнака за майже 20 років військової служби Олександра Солов'яна, заступника командира батальйону з морально-психологічного забезпечення. Отримав її підполковник за успішне виконання бойових завдань на Сході. Батальйон, в якому служить Солов'ян, стояв під Авдіївкою.

Чоловік розказує: "Головна задача була – зберегти життя, здоров'я військовослужбовців. Підлеглих моїх. А також налаштувати їх на роботу, навчити їх, щоб менше було втрат. У цій ротації нам це вдалося. Навчили хлопців не висовувати голову, коли не треба. Третій батальйон, я вважаю, виконав одні з найкращих з усіх підрозділів".

Ще більш неочікуваним подарунком для Олександра та його дружини стала квартира. Про те, що отримають житло, дізналися два дні тому. Не вірили до останнього. А нині вже розмірковують, як облаштують нове помешкання.

Будувати відомче житло для сімей офіцерів 92-ї бригади розпочали майже 11 років тому. Та найактивніший період будівництва припав саме на роки проведення АТО. Нині вперше в Україні командиру бригади вручають сертифікат на два будинки, в яких 80 квартир.

Наступного року планують повністю забезпечити військових бригади житлом, обіцяє міністр Степан Полторак: "Друга форма, яка почне діяти з 1 січня 2019 року, – це забезпечення всіх охочих компенсацією за піднайм житла. Якщо раніше це були тільки офіцери, то зараз така можливість є і у всіх військових в тому числі за контарктом. Процедура, я вчора підписав наказ, максимально спрощена".

Наступного року збільшать і грошове забезпечення для всіх військовослужбовців.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харківська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Як "служиться" хаммерам в ЗСУ - фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Із тюрем РФ за рік вдалося звільнити лише трьох українців – Геращенко підбила підсумки року
Наступний матеріал
Геращенко: Листи-привітання від українців уже отримали Олег Сенцов, Микола Карплюк та Ігор Кияшко

Із нового року зарплати військових зростуть на кілька тисяч гривень – Полторак

Від кулі ворожого снайпера загинув український боєць – штаб ООС

В Україні відзначають День Сухопутних військ

Стало відомо, що Порошенко придбав 2 квартири родинам полонених українських військових

Ціла дипломатична місія: харківські музейники дивом відшукали та повернули картину, вивезену в часи війни

Економно і точно: армійці ЗСУ опановують новітні тренажери на Яворівському полігоні