Повернення з АТО
Повернення з АТО 5 канал

400 днів без ротації: з АТО повернулись славетні розвідники ОК "Захід"

Військові вистояли на Світлодарській дузі та під Авдіївкою, але через загострення ротацію кілька разів відкладали

Окремий розвідувальний батальйон ОК "Захід" повернувся із зони АТО до місця постійної дислокації. Командири подякували військовим та відзначили кращих. Потому вперше за 14 місяців армійців відпустити по домівках, передає кореспондент "5 каналу".

Понад 400 днів без ротації служили в зоні АТО розвідники батальйону оперативного командування "Захід". Боєць з позивним "Президент" у війську вже понад три десятки років. Зізнається, що на фронті його мучить туга за домівкою, а вдома – кортить на передову.

"Дуже сумував, тому що виповнилося 50 років, а в мене народився маленький син. Я сподіваюсь, що він буде захисником нашої батьківщини", – каже "Президент".

Ротацію підрозділу кілька разів відкладали, адже ситуація на фронті загострювалася. 

"Великий на нього (підрозділ) виявився удар і на Світлодарській дузі, і в Авдіївці. Але батальйон з честю впорався з усіма завданнями, і з мінімальними втратами повернувся. Це завдяки підібраному особовому складу. Тут дійсно достойні патріоти!" – запевняє командувач військ оперативного командування "Захід" Олександр Павлюк.

За мужність та героїзм понад півсотні військових отримали відомчі нагороди, відзнаки та грамоти. Далі – довгоочікувана відпустка, але після неї захисники знов вирушать на полігон, де відбудеться бойове злагодження.

"На полігон – на відновлення боєздатності. Буде проведено декілька навчань, поповнимо особовий склад, і вийдемо назад у зону проведення АТО", – розповів військовий із позивним "Парус".

 

Ігор Добренко, Рівненська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Квіти і теплі обійми рідних": Із фронту до Одеси повернулися морпіхи - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Гройсман: Зміни до пенсійного законодавства запроваджують автоматичну індексацію пенсій
Наступний матеріал
Гройсман: На сьогодні немає передумов для зростання цін