ЦНАП
ЦНАП Метінвест

За 5 років металургійна компанія в Маріуполі інвестувала 20 млн грн у будівництво мережі ЦНАПів

  Читайте по-русски
  Зокрема, 2019 р. в Маріуполі почав роботу "Мультицентр", найбільший в країні соціальний офіс

  Група компаній "Метінвест" із 2016 року інвестувала понад 20 млн грн у будівництво центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Маріуполі. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес–службу компанії.

  Зазначається, що за 5 років за підтримки "Метінвесту" з'явилися, зокрема, три центри надання адміністративних послуг та сервісний центр МВС у Донецькій області. Завдяки цьому містяни мають змогу уникнути багатьох бюрократичних зволікань.

  Ідеться також про те, що перший подібний ЦНАП було відкрито в 2016 р. Тоді "Метінвест" інвестував 10,5 млн гривень в ремонт та оздоблювальні роботи, а також систему відеоспостереження.

  У 2018 р. в ТРЦ "Порт City" з'явився ще один соціальний офіс "два в одному" – сервісний центр МВС в Донецькій області та ЦНАП. "Метінвест" у ремонт і підготовку цього центру вклав понад 2 млн гривень. А Маріупольська міськрада, USAID та МВС України зі свого боку профінансували купівлю меблів та обладнання.

  Восени 2019-го в Маріуполі почав роботу "Мультицентр", найбільший в країні соціальний офіс. Фінансовий внесок "Метінвесту" в його будівництво й устаткування – 7,4 млн гривень. Компанія допомогла з ремонтом та оздобленням, обладнала систему відеоспостереження і встановила панорамний ліфт. Тепер у "Мультицентрі" надаються адміністративні, комунальні, соціальні та пенсійні послуги, якими користуються тисячі людей.

  У всіх маріупольських ЦНАПах працює система електронної черги, якою користуються близько 500–600 осіб на день.

  "Як соціально відповідальний бізнес, "Метінвест "завжди дотримується взятих на себе зобов'язань. За останні п'ять років в рамках партнерської взаємодії компанії, Фонду розвитку Маріуполя і муніципалітету реалізовано багато суспільно значущих ініціатив і відкриття багатофункціональних соціальних офісів для комфорту, доступності та прозорості надання адміністративних послуг городянам – частина цієї великої роботи", – підкреслив генеральний директор МК "Азовсталь" Групи "Метінвест" Енвер Цкітішвілі.

  Попередній матеріал
  Зеленський підписав закон про призов на військову службу резервістів в особливий період
  Наступний матеріал
  Королеві Великої Британії Єлизаветі ІІ виповнилося 95 років
  Теги:
  Loading...