Пам'ятник загиблим бійцям на Луганщині
Пам'ятник загиблим бійцям на Луганщині 5 канал

"17 маленьких хрестиків": на Луганщині вшанували бійців, що загинули від обстрілу з РФ

Це найбільша втрата 27-ї артилерійської бригади за чотири роки бойових дій

На Луганщині бійці 27-ї артилерійської бригади встановили пам’ятний знак на честь загиблих восени 2014-го року побратимів.

Тоді село Побєда Новоайдарського району обстріляли з території Російської Федерації. Цілили по тиловому табору Збройних сил України. Унаслідок обстрілу загинули 17 армійців.

Це найбільша втрата бригади за чотири роки бойових дій. Наймолодшому армійцю було лише 20, старшому – 46 років. Пам'ятний знак змонтований із 17 маленьких хрестів, на яких викарбувані імена загиблих.

"Такі 17 маленьких хрестиків наповнюють цей великий козацький хрест, як символ України. Він доповнений композицією з металу, що також складений з осколків. Це шматочки тих снарядів, які були розірвані. Саме з території Російської Федерації був завданий удар з реактивних систем залпового вогню "Смерч", – каже військовий 27-ї реактивно-артилерійської бригади ЗСУ Олександр Куліш.

"Це все летіло зі сторони села Деркул Російської федерації. Якщо провести пряму, то там поряд є наші поля. Наша кукурудза була на той час. І от відразу за полем кукурудзи, з території Російської Федерації і були ці залпи, які прилітали до нас", – каже місцевий мешканець Олександр Царюк.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Зупинилися в полі під Маріуполем, там чекали Мі-8": невідомі факти про втечу Януковича у 2014-му
Наступний матеріал
За останні 4 роки в судовій системі з'явилося тільки 50 нових суддів – Шевченко
Loading...