5 канал

101 троянда під прицілом бойовиків: у прифронтовій Авдіївці презентували "Історії українських воїнів" – відео

Зустріч із військовими журналістами розпочалася з невеличкого концерту-подарунка

Прифронтова Авдіївка стала першим містом на сході України, де презентували чотиритомник із серії "Історії українських воїнів", підготовлений і виданий колективом журналу "Військо України". Про таке повідомляє "Військове телебачення".

16 квітня в актовій залі місцевої школи №7 перед педагогами і старшокласниками виступили журналісти видання, котрі сьогодні виконують свої професійні обов'язки на передовій. Місце проведення презентації обрали не випадково. ЗОШ №7 відома на Донеччині як один з найактивніших осередків патріотичного виховання української молоді, тут постійно проводять різноманітні заходи, спрямовані на відновлення єдності України, пробудження самосвідомості місцевого населення, викриття облудної російсько-сепаратиської пропаганди.

5 канал

Зустріч із військовими журналістами розпочалася з невеличкого концерту-подарунка, підготовленого для них школярами. Потім спеціальний кореспондент журналу "Військо України", а нині – речник штабу АТО,  підполковник Олег Сушинський розповів, як виникла ідея видання "Історії українських воїнів". Особливо вразила присутніх історія, як для дівчини медика в її день народження бійці АТО просто на передовій зібрали 101 троянду. І це під самим носом у бойовиків. І таких неймовірних історій у книгах багато. Сушинський запевнив, що ця серія продовжуватиметься і надалі. 

"Це надзвичайно важлива робота, бо наші діти мають бути патріотами, мають знати, вчитись і наслідувати ці приклади, які сьогодні показують українські воїни на передовій", – сказав Олег Сушинський.

Присутні на презентації учні та педагоги ділилися своїми враженнями від прочитаного, цікавилися специфікою роботи військових журналістів. "Я раджу всім моїм ровесникам по всій Україні читати цю книгу, бо вона навчає мудрості, насамперед, та відважності", – зауважила старшокласниця Руслана Горбачова.

Попередній матеріал
"Тільки спробуйте мене торкнутися": суд не дозволив примусово брати біоматеріал у Савченко
Наступний матеріал
"Нова 30-річна техніка": армійці на полігоні довели актуальність чехословацьких БМП
Loading...