ЗВТ з країнами СНД не суперечитиме євроінтеграції України, – Пятницький

  Підписання угоди про Зону вільної торгівлі з країнами СНД не перешкоджатиме підписанню угоди по асоціацію з Європейським союзом, складовою частиною якої є створення Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Про таек в ефірі «5 каналу» заступник міністра еконміки України Валерій Пятницький.

  «Якщо ми говоримо про угоду щодо вільної торгівлі, вони можуть укладатися країною стільки, скільки це потрібно, скільки вона вважає за потрібне, тому це нічого не перекреслює»,заявив Пятницький
   
  «Більше того, що за своєю природою угода з Євросоюзом – це не просто поглиблена угода, це дійсно серйозне регуляторне наближення, це зміна правил, це удосконалення інституційної спроможності працювати на внутрішньому європейському ринку. Тобто це не просто угода про торгівлю – це угода розвитку. Якщо ж говорити про угоду з країнами СНД – це в традиційному розумінні угода про вільну торгівлю, переважно товарами – це більш простий варіант і це, по-перше, не перекреслює, це спрощує торгівлю з нашими традиційними партнерами в СНД»,зауважив він.

  Попередній матеріал
  У Польщі масові протести за покращення соціальних стандартів
  Наступний матеріал
  Україна є лідером в Європі щодо застосування запобіжного заходу у вигляді арешту
  Теги: