Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

"Звільнення" Ситника: як розгортаються події в Раді

У БПП кажуть, що законопроект зареєстрували лише для того, аби зберегти верховенство права

У четвер, 7 грудня, у Верховній Раді жваво обговорюють останні ініціативи лідерів фракцій БПП та "Народний фронт" Артура Герасимова і Максима Бурбака щодо висловлення недовіри очільнику НАБУ Артему Ситнику та голові Антикорупційного комітету ВР Єгору Соболєву. 

Цей документ передбачає, що начебто Рада має право звільняти з посад керівників НАБУ, САП, ДБР без проведення аудиту, передає кореспондент "5 каналу".

"Вони хотіли оголосити недовіру панові Ситнику ще минулого тижня, але закон їм не дозволяв. Вони просто навіть не читають законів. Закон про Антикорупційне бюро їм не дозволяв знімати Ситника, а вони хотіли це зробити. Коли виявилося, що норма закону не передбачає таких речей, вони вирішили – давайте його змінимо. Тому від самого початку було зрозуміло, що вони хочуть зняти Ситника. А сьогодні хотіли це зробити швидесенько", – коментує ситуацію нардеп від БПП Мустафа Найєм.

А поки що відповідний законопроект перебуває на розгляді в Регламентному комітеті ВР.

Тим часом голова фракції БПП у парламенті Артур Герасимов прокоментував останні заяви. Зокрема, він сказав: нині відчутна ворожнеча між НАБУ та ГПУ. А законопроект зареєстровано лише для того, аби зберегти верховенство права. Також Герасимов запевняє: про звільнення Артема Ситника і про жодні конкретні відомства в законопроекті не йдеться.

У ситуації розбиралася кореспондент "5 каналу" Анна Мірошниченко. Більше деталей – у включенні:

Попередній матеріал
Нардеп: Є шанс ухвалити Держбюджет-2018 вже сьогодні
Наступний матеріал
Експерт: через корупційні канали в Україні рухається більше п'яти млрд доларів
Loading...