Владислав Криклій та Ігор Петрашко
Владислав Криклій та Ігор Петрашко 5 канал

Звільнені міністри Криклій та Петрашко залишаться в команді президента

  Читайте по-русски
  Владислав Криклій та Ігор Петрашко отримають нові посади в уряді

  Ексміністр інфраструктури Владислав Криклій та ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко залишаються в команді. Про це під час прес-конференції заявив президент Володимир Зеленський, передає "Укрінформ".

  "Криклій залишається в діючій нашій команді. До пана Криклія в принципі питань немає, але нам треба швидко будувати Україну. Це стосується не тільки доріг, це стосується катастрофи на "Укрзалізниці", це стосується Адміністрації морських портів, це стосується державно-приватного авіаперевізника. Є багато речей, які не з'явилися", – сказав він.

  Президент зауважив, що запитання були не тільки до міністра інфраструктури, а й до його команди. Зеленський додав, що в нього вже відбулася зустріч з Владиславом Криклієм після його звільнення, і скоро він обійматиме нову посаду.

  Стосовно Олександра Кубракова, якого Верховна Рада призначила на посаду міністра інфраструктури, Зеленський зауважив, що він справді показав "серйозний результат у профільних інфраструктурних проєктах". Саме тому його було призначено на цю посаду.

  За його словами, в команді залишиться й ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

  "Пан Петрашко також залишиться на тій чи іншій посаді в нашій команді, але відповідатиме суто за дуже важливу реформу в Україні. Він залишаться в Офісі президента і відповідатиме та координуватиме земельну реформу і допомагатиме Лещенку (міністру аграрної політики та продовольства Роману Лещенку, – ред.)", – зазначив Зеленський.

  Президент додав, що вважає Петрашка професіоналом у питтаннях земельної реформи.

  Стосовно призначення Олексія Любченка на посаду першого віцепрем'єр-міністра – міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Зеленський зауважив, що в цьому питанні збіглося бажання бачити на посаді цю людину і президента, і прем'єр-міністра.

  "Це бажання прем'єра і моє, і це співпало. Це людина, яка показала найкращий результат на тій посаді, на якій вона була. Пан Любченко показав дуже серйозний результат, він економіст, він фахова людина, і скажу, що це досвічена людина", – підсумував Володимир Зеленський.

  Нагадаємо, що Петрашко і Криклій із власної ініціативи написали заяву про звільнення.

  Попередній матеріал
  Протягом доби окупанти гатили по Троїцькому, Авдіївці, Новоселівці та Гнутовому
  Наступний матеріал
  Кулеба заявив, що були порушені домовленості про "зелений коридор" для евакуації українців із cектора Ґаза
  Loading...

  Велика прес-конференція Зеленського: ключові заяви президента – включення

  "Не зможе залишитися": несподівана реакція Зеленського на запитання журналістки "5 каналу"

  До місця проведення пресконференції Зеленського прийшли активісти "Демсокири" – з якою метою

  "В Україні пародія на путінський режим": екснардеп про владу Зеленського

  Звіт за 2 роки: велика пресконференція Володимира Зеленського – трансляція

  СБУ в будинку Кличка та два роки президентства Зеленського – "Прямим текстом із Юрієм Луценком"