фото АПУ

"Звідти, з Крут, наші героїчні діти дивляться в глибину нашої совісті" – Порошенко звернувся до українців

Президент звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Президент України Петро Порошенко звернувся із закликом згадати про загиблих героїв Крут і не повторювати помилок політичної міжусобиці. Заява глави держави опублікована на офіційній сторінці президента у Facebook.

"Так, вони були зовсім юні, герої Крут. Але в грудях кожного з них билося серце Мужа, який обороняє Матір від ворога. Їхній подвиг став великим уроком і сучасникам: можливо, для українських патріотів Грушевського, Винниченка події в Крутах вперше явили жахливу правду про комунізм і соціалізм. Може, тоді українські соціал-демократи, есери, монархісти, незалежники бодай на мить усвідомили, ніж окошаться міжусобиці ... для України і для них самих ", - йдеться у повідомленні.

Порошенко наголосив, що Крути є уроком для всіх, а також докором українським демократам - "роз'єднаним, непоступливим, осілим по партійних хуторах і хутірцях ..."

"Звідти, з Крут, наші героїчні діти дивляться в глибину нашої совісті ... Це не мої слова. Це слова В'ячеслава Чорновола, написані ним 19 років тому. Але вони і сьогодні - на злобу дня. Прошу всіх - почуйте", - закликав українців Президент.

Читайте повний текст звернення до українського народу у зв'язку з Днем пам'яті Героїв Крут за посиланням.

Дивіться також фотогалерею, як у Києві вшановують пам'ять героїв Крут.

У Києві українці вшановують пам’ять героїв Крут – фоторепортаж

/
Президент України Петро Порошенко вшановує пам'ять героїв Крут
/
/

Попередній матеріал
Дивіться на 5.ua церемонію покладання квітів Героям Крут та церемонію прощання із Олександром Олесем
Наступний матеріал
У Франції стартує другий тур праймеріз соціалістів
Loading...