Петро Порошенко і кандидати від "ЄС" на Вінниччині
Петро Порошенко і кандидати від "ЄС" на Вінниччині eurosolidarity.org

Зупинити проросійський реванш: "ЄС" іде на місцеві вибори з патріотами від різних політичних сил

Читайте по-русски
Лідер партії Петро Порошенко закликав виборців захистити децентралізацію, завдяки якій вдалося залучити у місцеві бюджети значні кошти

Команда "Європейської солідарності" Вінниччини, яка йде на вибори до місцевих органів влади, окрім стратегічної європейської мети визначила для себе і цілком конкретні завдання – про це лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко розповів під час обласної конференції у Вінниці.

"В регіоні є проблеми, які потребують вирішення, і передусім йдеться про ті питання, які стосуються безпеки і здоров’я людей. У Вінниці є проблема постачання якісної питної води, і ми знаємо, як це вирішувати – пропонуємо програму щодо розчищення річок та інші заходи з метою забезпечення мешканців Вінниці чистою водою", – зазначає політик.

"Ще одна болюча точка – Джуринський отрутомогильник у Шаргородському районі, куди звозили хімікати з 8-ми областей десятки років. Це понад 3 тисячі тон отруйних речовин. Будемо наполягати в парламенті на прийнятті спеціальної програми та фінансуванні з обласного і державного екологічного фонду утилізації всіх непридатних пестицидів, які є в регіоні", – говорить лідер "Європейської солідарності".

"Наша команда сприятиме виділенню коштів з обласного бюджету на будівництво мосту в Ямполі через Дністер та пошуку спільно з Молдовою інвестора на його спорудження, готові самі запропонувати перелік інвесторів... Адже Вінниччина має понад 200 км спільного кордону з Молдовою. А через Молдову пролягає найкоротший шлях українських, вінницьких товарів до країн ЄС, бо сьогодні частка ЄС становить більш як 43%. Це – найбільший ринок, де присутня Україна", – констатував Порошенко.

"Ми маємо будувати роботу територіальних громад за європейськими принципами. Прозорий бюджет, прозорі державні закупівлі по тендерам. Право громади на свій розсуд витрачати гроші. Це дасть змогу розвивати місцеву інфраструктуру та створювати нові робочі місця", – наголосив Петро Порошенко.

Він закликав вінничан відповідально поставитись до цьогорічних виборів 25 жовтня.

Політик наголосив, що здобутки децентралізації здатна захистити лише потужна загальноукраїнська політична сила, яка має бойову фракцію у парламенті.

"Коли нам кажуть, ніби щось – неможливе, як то Томос, безвіз чи відсіч агресору, у нас не опускаються руки. Навпаки, нас з вами це тільки підбадьорює і мотивує. Зараз ми маємо продемонструвати такі самі підходи – перемоги професіоналізму над дилетантством, патріотизму над "какая разница", європейського майбутнього – над російсько-радянським минулим", – наголошує Петро Порошенко.

"Європейська солідарність" на Вінниччині висунула понад 2 тисячі кандидатів на участь у місцевих виборах. Із них – 84 кандидати у депутати до Вінницької обласної ради, 6 кандидатів на посади міських голів, понад 270 кандидатів до шести районних рад, близько 1700 кандидатів у депутати міських, селищних та сільських рад та на посади голів територіальних об’єднаних громад:

 • Кандидатом на посаду вінницького міського голови став народний депутат восьмого скликання, відомий у Вінниці громадський діяч, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торгівельно-економічного інституту, волонтер, благодійник Сергій Кудлаєнко.
 • Валентина Вельган – кандидат на голову Шаргородської міської ОТГ, волонтер, здійснила близько 50 поїздок до військових на Донбас.
 • Василь Авраменко – кандидат на голову Липовецької міської ОТГ, учасник Російсько-Української війни у 2015-2016 роках, директор Липовецької ЗОШ №1 імені Василя Липківського, засновник одного з найкращих спортивних клубів області, де займаються патріотичним вихованням молоді.
 • Олександр Амонс – кандидат на голову Глухівської селищної ОТГ – доброволець, учасник бойових дій на сході України, селищний голова Глухівецької громади з 2015 року, в рамках реформи децентралізації з 2017 року очолив першу в Козятинському районі ОТГ, яка сьогодні має сучасні дороги, нову амбулаторію, реконструйовані комунікації.
 • Петро Бровко – кандидат на посаду голови Могилів-Подільської міської ОТГ, міський голова Могилів-Подільського, якого тричі обирали мешканці міста на цю посаду. В 2019 році був відзначений як найкращий міський голова у Вінницькій області.
 • Ірина Колесник – кандидат на голову Козятинської міської ОТГ, депутат Вінницької обласної ради, волонтерка, допомагає лікарням, дитячим закладам. Активно включилася в надання допомоги в боротьбі із COVID-19.
 • Владислав Уткін – кандидат на голову Гайсинської міської ОТГ. Очолював Гайсинський район, особисто сприяв формуванню та матеріальному забезпеченню 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Волонтер, виїжджав на передову. Постійно опікується ветеранами АТО.

Вибори до місцевих органів влади, які відбудуться 25 жовтня, мають не лише локальне, а й загальнодержавне значення. Про це Петро Порошенко заявив під час виступу на партійній конференції в Тернополі. Він подякував тернополянам за те, що вони дбайливо бережуть національні традиції.

П’ятий Президент закликав Тернопільщину стати на захист децентралізації, завдяки якій вдалося залучити у місцеві бюджети значні кошти.

"Її результати втілені в нові дороги, новий транспорт, відремонтовані школи та дитячі садки, освітлені вулиці. Бюджети розвитку під час війни було збільшено в 5-20 разів", – нагадав Порошенко.

"Але як ми дали ці гроші – так теперішня влада забирає. Протягом року вона неодноразово запускала свої клешні в кишені місцевих громад. І зараз субвенції на розвиток ОТГ не виділяються. Було 2 мільярди гривень – стало нуль. Тернопільщина втратила 150 мільйонів державної допомоги, як постійно надавалися за часів нашої команди. Зупинено програми щодо будівництва футбольних майданчиків, які сьогодні є прикрасою Тернополя", – зауважив Петро Порошенко. Він нагадав, що з початку реформи в Тернопільській області було зведено більш як 50 футбольних полів.

"Наполовину скорочено державні програми "Державного фонду регіонального розвитку" та "Соціального розвитку територій". На території Тернопільської області призупинено відновлення військових частини та будівництво семи гуртожитків для військовослужбовців-контрактників у Тернопільському, Бережанському, Теребовлянському і Чортківському районах. Це вже доведений факт", – констатує п’ятий Президент.

Він зауважив, що так зване "Велике будівництво", на яке забрали гроші з коронавірусного фонду, – це зазвичай добудова закладених раніше об’єктів інфраструктури.

Також нагадав, що Тернопільщина фактично з перших днів епідемії залишилась сам на сам із хворобою, і команда Порошенка завезла в лікарні області захисні костюми для медиків, лікарські засоби, маски, окуляри та обладнання.

"Наша перша битва з коронавірусом була в Тернопільській області, бо звідси почались перші спалахи захворювань і звідси була продемонстрована безпорадність влади", – зазначає лідер "Європейської солідарності".

А тепер центральна влада намагається перекласти відповідальність на місцеве самоврядування – обурюється Порошенко.

"Єдиний шлях розв'язання цих проблем – повернення до влади команди українських патріотів і професіоналів. І починати потрібно з місцевих виборів", – переконаний Петро Порошенко.

Він наголосив, що тільки надійна, перевірена політична команда, яка має бойову фракцію у парламенті, представлена по всій Україні і єдина послідовно захищає європейські цінності, здатна протистояти "зеленим" дилетантам і проросійській ОПЗЖ.

Команду партії "Європейська солідарність" на місцевих виборах на Хмельниччині очолив народний депутат Володимир Ар’єв. Про це стало відомо під час конференції обласної партійної організації.

"Наша команда на Хмельниччині має людей, яких потребує Україна: патріотичних, професійних, небайдужих. Впевнений, саме вони здатні захистити європейське майбутнє України", – зазначив п’ятий Президент України.

"Я очолив Хмельницьку команду "Європейської солідарності", яка йде на місцеві вибори. Команду порядних і професійних людей, гідних перемоги. У нас нема популярних спортсменів, коміків і музикантів чи випадкових весільних фотографів. У нас є фахівці з досвідом і без корупційних хвостів "міцних господарників", – говорить Володимир Ар’єв. Він, зокрема, представив їх під час конференції:

 • Аліна Коваль, яка миттєво почала втілювати у Волочиську нашу реформу децентралізації, бо зрозуміла, наскільки сильний поштовх вперед дали місцевим громадам.
 • Валентин Соколюк – керівник секретаріату Хмельницької територіальної організації партії "Європейська солідарність", член правління громадської організації "Стоп корупція", фаховий юрист.
 • підприємець-аграрій Олександр Співак, патріот країни, відомий своїми меценатськими проектами.
 • медик Галина Карнасевич, голова Городоцької парторганізації "Європейської солідарності". Натхненниця і організатор суперсучасного краєзнавчого музею в Городку.
 • фермер з Полонного Руслан Скримський, принциповий політик і прибічник реформи децентралізації.
 • керівник Нетішинської медичної частини Василь Пословський, який рятував майданівців під час найгострішого часу Революції Гідності.
 • проректор Кам’янець-Подільського педагогічного університету Василь Кобильник та лікарка-інфекціоністка з Теофіполя Ольга Поліщук.
 • чудова і порядна команда в міську раду Хмельницького на чолі з представниками малих підприємців Сергієм Золотухіним і Олександром Василишиним, в яку входить голова "Солідарної молоді" Хмельниччини Іванна Петрасюк.
 • одна з найуспішніших голів ОТГ Ніла Островська з Красилова і кандидат на голову Ізяславського ОТГ Сергій Шлегель.

"Всіх не перерахуєш. Але всі вони – основа нової міцної і принципової команди "Європейської солідарності" у Хмельницькій області", – зазначив депутат.

"Ми віримо, що курс на євроінтеграцію вдасться відновити, децентралізацію продовжити, розуму у владу привнести, а всім антиукраїнським і "какаяразніцам" копняка з влади дати", – пише Володимир Ар’єв у Facebook.

"Обов’язково переможемо і збудуємо Європу в себе разом! Головне – вірити в себе і Україну!" – переконаний лідер Хмельницької команди "Європейської солідарності".

Попередній матеріал
У Києві чоловік намагався передати наркотики в СІЗО з допомогою квадрокоптера
Наступний матеріал
Українські й британські військові відпрацювали спільні тактичні дії – відео
Loading...